Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok [RELACJA LIVE]

2013.11.04 00:00
Dziś Jagiellonia Białystok przegrała wyjeździe z Piastem Gliwice 1:2 (0:0). Bramkę dla żółto-czerwonych zdobył Bekim Balaj w 56. minucie gry. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Rubena Jurado z rzutu karnego w 66 minucie. Chwilę później wynik ustalił Csaba Horváth.

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 2:1 (0:0). Bramka: Jurado 66 (k), Horváth 70 - Balaj 56.

Piast Gliwice: 12. Dariusz Trela - 25. Damian Zbozień, 5. Jan Polák, 3. Csaba Horváth, 23. Krzysztof Król - 4. Mateusz Matras, 20. Łukasz Hanzel - 18. Matej Ižvolt (67, 24. Wojciech Kędziora), 17. Tomasz Podgórski, 22. Rubén Jurado (86, 19. Carles Martínez) - 11. Rabiola (46, 10. Kamil Wilczek).

Jagiellonia Białystok: 33. Krzysztof Baran - 25. Adam Waszkiewicz, 19. Ugo Ukah, 4. Michał Pazdan, 7. George Popkhadze - 17. Alexis Norambuena, 15. Jakub Tosik (46, 14. Adam Dźwigała) - 6. Dawid Plizga, 20. Maciej Gajos (76, 27. Mateusz Piątkowski), 10. Nika Dzalamidze (46, 11. Karol Mackiewicz) - 9. Bekim Balaj.

Żółte kartki: Horváth, Zbozień (Piast), Tosik (Jagiellonia).

Czerwona kartka: Ukah (64, zagranie ręką, Jagiellonia)

Sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

Widzów: 3633.

Pierwsza połowa

2. - Dośrodkowuje Popkhadze. Piłkę piąstkuje Trela

8. - Gajos fauluje Matrasa

10. - Niecelne uderzenie Hanzela z dystansu

17. - Dobre uderzenie Podgórskiego z rzutu wolnego i świetnie na róg wybija piłkę Baran

18. - Piast stworzył świetną kontrę, którą w ostatniej chwili przerwali defensorzy Jagi

21. - Pomoc medyczną otrzymuje Matras po zderzeniu z Balajem

24. - Piast wyszedł z kontrą, którą niecelnym uderzeniem kończy Izvolt

26. - Tosik ukarany żółtą kartką za faul na Hanzelu

30. - Z dystansu technicznie strzela Jurado. Baran był na posterunku i pewnie złapał piłkę

37. - Tempo gry siadło i obie drużyny nie potrafią stworzyć akcji ofensywnej

43. - Gajos fauluje Matrasa

45. - Gajos uderza głową w polu karnym ale na posterunku był Trela

Druga połowa

46. - W Piaście Rabiolę zastępuje Wilczek. W Jagiellonii Dzalamidze zmieniony przez Mackiewicza, a Tosika zastępuje Dźwigała

54. - Balaj zgrywa głową piłkę do Mackiewicza, który uderza fatalnie

56. - Gol dla Jagiellonii. Dośrodkowanie z prawej strony Waszkiewicza. Trela zderza się z Horváthem, a do bezpańskiej piłki dopada Balaj i pakuje ją do pustej bramki

57. - Horváth ukarany żółtą kartką za faul na Gajosie

64. - Ukah ukarany czerwoną kartką za zagranie ręką i rzut karny dla Piasta

66. - Rzut karny pewnie wykonuje Jurado

67. - Zmiana w Piaście. Za Izvolta wchodzi Kędziora

70. - Gol dla Piasta. Dośrodkowanie z rzutu wolnego i Horváth uderzeniem głową pokonuje Barana