Pierwsza pomoc w wypadku motocyklowym. Szkolenie i impreza w MotoPubie

2014.05.09 00:00
W sobotę (10.05) każdy będzie mógł nauczyć się udzielania pierwszej pomocy rannym w wypadkach motocyklowych. Na bezpłatne szkolenie zaprasza białostocki MotoPub.
Pierwsza pomoc w wypadku motocyklowym. Szkolenie i impreza w MotoPubie
Fot: Michał Kardasz
Szkolenie z pierwszej pomocy odbyło się w MOTOPUB-ie także w 2013 roku.

To już drugie tego typu szkolenie. Skierowane jest ono zarówno do fanów motocykli, jak również osób, które chcą zdobyć wiedzę, jak prawidłowo zachować się i pomagać poszkodowanym w wypadku motocyklistom. Co ważne, nie będzie tylko teoretyczne - znajdą się w nim praktyczne ćwiczenia. Każdy będzie mógł wykonać resuscytację, nauczyć się, jak prawidłowo zdjąć ubranie motocyklowe oraz kask i dowiedzieć się jak właściwie obchodzić się z poszkodowanym w wypadku.

Szkolenie odbędzie się pod czujnym okiem profesjonalnego i licencjonowanego ratownika medycznego z bogatym doświadczeniem (sędzia zawodów ratownictwa medycznego, instruktor ratownictwa medycznego w tym ratownictwa na polu walki i ratownictwa medycznego na wodzie). Łącznie w sobotę (10.05) przewidziane są 3 tury kursów, każda co godzinę: o 15:00, 16:00 i 17:00. Ćwiczenia odbywać się będą w parach: ratowany – ratujący oraz na fantomie.

Wieczorem MOTOPUB zaprasza na koncert akustyczny w ogródku, a w przerwie wśród uczestników szkolenia zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

Szczegóły wydarzenia: Pierwsza Pomoc w wypadku motocyklowym vol. II

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

899 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39