Pierwszy bar tlenowy w Białymstoku

2021.12.27 15:13
Robert Zadykowicz stworzył pierwszy w Polsce północno-wschodniej bar tlenowy. Angel BistrO2 mieści się przy ulicy Waszyngtona w Białymstoku.
Pierwszy bar tlenowy w Białymstoku
Fot: Opublikowani

Tlen to pierwiastek, który odpowiada za prawidłowy przebieg funkcji witalnych ludzkiego organizmu.

Bary tlenowe najpierw zaczęły powstawać w Japonii, szybko zyskały popularność i pojawiły się w Stanach Zjednoczonych, a później także w Europie. Ich ogromną i główną zaletą jest możliwość inhalowania się tlenem, co ma korzystnie wpływać na przedłużenie życia, jak również jest to skuteczna walka z wieloma schorzeniami.

- BistrO2 to wyjątkowa forma relaksu, w którym najważniejsze jest holistyczne podejście do człowieka, zaspokajanie jego wielu potrzeb jednocześnie i wielowymiarowo. Tlenoterapia oddziałuje na wszystkie zmysły człowieka w sposób kompletny, a my robimy to z wykorzystaniem najnowszej wiedzy i technologii. Podstawą koncepcji BistrO2 jest tlenoterapia relaksacyjna – mówi Robert Zadykowicz, właściciel białostockiego baru tlenowego.

AngelBistrO2 oferuje swoim klientom usługi oparte na profesjonalnej tlenoterapii. Relaks połączony z podawaniem ok. 90% tlenu w ramach zabiegów prozdrowotnych i regeneracyjnych to dobra droga do poprawy samopoczucia.

Białostocki bar tlenowy może zaproponować również cały wachlarz usług dodatkowych, takich jak: aromaterapia, nawodnienie, muzykoterapia, masaż oraz wiele innych elementów.

- Naszym klientom proponujemy specjalnie przygotowane i spersonalizowane programy, polecane dla osób cierpiących na różnego rodzaju dolegliwości. W tym szczególnie dla osób po Covid-19 – dodaje Robert Zadykowicz.

W dobie pandemii koronawirusa taki bar tlenowy jest świetnym rozwiązaniem.

- Wysokoprzepływowa tlenoterapia medyczna to jeden z podstawowych i najbardziej skutecznych sposobów leczenia objawowego pacjentów zarażonych wirusem SARS-CoV-2. Po zakończeniu leczenia ambulatoryjnego wskazane jest, aby w okresie rekonwalescencji i później stosować tlenoterapię relaksacyjną o określonym przepływie. BistrO2 to nowoczesna forma wspierania osób, które przeszły Covid zarówno objawowo jak też bezobjawowo. To pomoc w dojściu do pełnej sprawności oddechowej i fizycznej – mówi Robert Zadykowicz.

BistrO2 to również propozycja dla osób aktywnych i sportowców. Dla nich praca nad oddechem jest równie ważnym aspektem, co praca nad ciałem.

- W Angel BistrO2 proponujemy wodę w nieco innym – zdrowszym wydaniu. Stosując zaawansowane metody oczyszczania, takie jak odwrócona osmoza, strukturyzacja redox, podwyższone PH, otrzymujemy wolną od wszelkich zanieczyszczeń wodę, gwarantującą korzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu – dodaje właściciel baru tlenowego.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

968 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39