POLECAMY
60-letnia kobieta kompletnie pijana jechała rowerem. Zawiadomiła policję, że została potrącona, jednak jej wersja wydarzeń mijała się z prawdą.
We wtorek (5.09) dyżurny komendy w Bielsku Podlaskim otrzymał informację o potrąceniu rowerzystki. Do zdarzenia miało dojść na ul. Jagiellońskiej. Na miejsce natychmiast udali się policjanci. 60-letnia kobieta twierdziła, iż została potrącona przez szary samochód, który nawet się nie zatrzymał. Dochodzenie wykazało jednak, że poszkodowana kłamie i nic takiego się nie zdarzyło. Na podstawie nagrania z kamery monitoringu okazało się, iż kobieta najechała na krawężnik, upadła i uderzyła się głową o chodnik. Wpływ na to z pewnością miał fakt, iż była kompletnie pijana - miała prawie 2,7 promila alkoholu w organizmie. Za swoje zachowanie będzie się teraz tłumaczyła przed sądem.
Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl
Aktualności 08:00
Ciekawostki 08:00
Aktualności 2026.06.25 19:49
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 18:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 15:00
Sport 2026.06.25 14:30
Sport 2026.06.25 14:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji