POLECAMY
Pijany, 23-letni kierowca audi stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożną latarnię i znak pionowy.
We wtorek (18.06) w nocy doszło do zderzenia drogowego na ul. Pułaskiego w Suwałkach. Na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 23-letni kierowca audi stracił panowanie nad autem. Samochód z dużą prędkością uderzył w przydrożną latarnię oraz znak pionowy. Kierującemu osobowym audi nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Nauka 2026.06.26 12:30
Kultura i Rozrywka 2026.06.26 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji