Piknik Militarny odwołany. Impreza dopiero w 2021 roku

2020.08.13 07:47
W tym roku nie odbędzie się 10. Piknik Militarny "Misja Wschód". Organizatorzy odwołali go ze względu na sytuację epidemiczną w kraju.
Piknik Militarny odwołany. Impreza dopiero w 2021 roku
Fot: Grzegorz Chuczun

"Stało się coś, czego bardzo nie chcieliśmy, ale zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze. Ze względu na znacznie rosnącą w ostatnim czasie liczbę zachorowań oraz związane z tym obostrzenia, musimy odwołać zaplanowany na koniec sierpnia jubileuszowy, 10. Piknik Militarny "Misja Wschód" - napisali w mediach społecznościowych organizatorzy imprezy.

Piknik Militarny miał odbyć się w dniach 28-30 sierpnia w Ogrodniczkach. Był to już przełożony termin imprezy, która zwykle organizowana jest w czerwcu.

Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się w 2021 roku.

Piknik Militarny "Misja Wschód" jest największą we wschodniej Polsce imprezą o tematyce historyczno-militarnej i jedną z największych w kraju. Naszym celem jest pokazanie historii w formie ciekawej i umożliwiającej bezpośrednie dotarcie zwłaszcza do młodych pokoleń, umożliwienie bezpośredniego kontaktu z militariami, które zazwyczaj można zobaczyć tylko w publikacjach, internecie czy muzeum. Głównym organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Czemu By Nie".

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

704 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39