Piknik, prezentacja i generalny sprawdzian Jagiellonii przed startem w T-Mobile Ekstraklasie

2014.07.11 00:00
Nie lada atrakcje czekają w sobotę (12.07) na sympatyków białostockiej Jagiellonii. Tego dnia odbędzie się prezentacja żółto-czerwonych, ale to nie koniec emocji, jakie będą towarzyszyć wszystkim, którzy udadzą się na Słoneczną.
Piknik, prezentacja i generalny sprawdzian Jagiellonii przed startem w T-Mobile Ekstraklasie
Fot: www.jagiellonia.net

Zaczynamy piknikiem

Już o godzinie 13.00 rozpocznie się otwarcie pikniku rodzinnego. W trakcie jego trwania będą liczne konkursy, gry i zabawy dla najmłodszych, czy też malowanie twarzy. Będzie można również spotkać się z piłkarzami białostockiej drużyny i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.

Jagusie, prezentacja I zespołu - czyli co nas czeka na stadionie

Od godziny 17.00 cała impreza zacznie się na dobre. Na murawie pojawią się m.in. Jagusie, których występ z pewnością powinien umilić sobotni wieczór. Jednak najważniejszym punktem będzie prezentacja I zespołu Jagiellonii Białystok. Fanom ze stolicy Podlasia zaprezentują się wszyscy piłkarze, którzy znajdują się w kadrze pierwszej drużyny prowadzonej przez Michała Probierza.

Próba generalna z beniaminkiem

Spotkanie Jagiellonii Białystok z Górnikiem Łęczna będzie próbą generalną przed startem T-Mobile Ekstraklasy. Drużyna gości to beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. W poprzednim sezonie grający jeszcze w I lidze Górnik w 34. spotkaniach zgromadził 61 punktów plasując się na drugiej pozycji tuż za GKS-em Bełchatów. W zespole gości będziemy mogli zobaczyć Bartłomieja Niedzielę oraz Pawła Zawistowskiego, którzy w przeszłości reprezentowali barwy białostockiej drużyny. W Jagiellonii w sobotnim sparingu zabraknie kontuzjowanego Michała Pazdana. Niepewny jest także występ hiszpańskiego pomocnika Daniego Quintany.

Spotkanie z Górnikiem rozpocznie się w sobotę (12.07), o godzinie 20.00 na stadionie w Białymstoku.

Błażej Okuła
24@bialystokonline.pl

1806 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39