POLECAMY
Z okazji 25. rocznicy wolnych wyborów samorządowych w sobotę (20 czerwca) organizowany jest piknik miejski w ogrodach Pałacu Branickich.
Podczas pikniku będą serwowane kiełbaski z grilla z ogórkiem małosolnym (przewidziano 2200 bezpłatnych porcji) oraz kwas chlebowy. Będzie też można potańczyć w plenerze przy muzyce granej na żywo. W czasie pikniku będzie można porozmawiać z prezydentem miasta Tadeuszem Truskolaskim o sprawach dotyczących miasta. Towarzysząca Dniom Białegostoku impreza odbędzie się w godz. 17.00-20.00. Program: XX Dni Miasta Białegostoku
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Kryminalne 12:17
Kultura i Rozrywka 12:17
Motoryzacja 11:00
Kultura i Rozrywka 10:00
Kultura i Rozrywka 09:10
Biznes 08:06
Sport 08:03
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji