Piłkarz Jagiellonii wybrał się na mecz Legii. Oglądał w akcji nowych kolegów?

2023.04.17 11:45
W sobotę (15.04) grał w Kielcach z Koroną, a w niedzielę (16.04) stawił się na trybunach stadionu przy ul. Łazienkowskiej. Marc Gual, bo o nim mowa, wyraźnie pokazał, że myślami jest już przy Legii, którą latem ma wzmocnić.
Piłkarz Jagiellonii wybrał się na mecz Legii. Oglądał w akcji nowych kolegów?
Fot: Twitter/Bartkovy
Kadr z meczu Legia Warszawa - Lech Poznań

Marc Gual ponownie dał do zrozumienia, że jego transfer do Legii nie jest zmyślony. Już od wielu tygodni mówi się, że Hiszpan, któremu w czerwcu kończy się kontrakt z Jagą, zamieni białostocki klub na ten rozgrywający swe mecze przy ul. Łazienkowskiej, a w niedzielę plotki te zostały potwierdzone, gdyż Gual obejrzał z wysokości trybun starcie Legii z Lechem.

Czy takie zachowanie było na miejscu? Jedni powiedzą, że tak, bo to sprawa piłkarza jak spędza on swój wolny czas, ale na pewno nie zabraknie też takich osób, które będą zdania, że w momencie, gdy Jagiellonia walczy o utrzymanie, jej pracownik nie powinien dopuszczać do sytuacji, która sprawi, że wokół klubu w i tak trudnej już sytuacji wytworzy się jeszcze gęstsza atmosfera.

W każdym razie wszystko wskazuje na to, że Marc Gual latem stanie się Legionistą. A Jaga? Jaga w walce o 27-letniego napastnika nie ma żadnych szans, bo białostoczanie finansowo nie mogą konkurować ze zdecydowanie bogatszym rywalem ze stolicy kraju.

Warto jednak zauważyć, że Hiszpan w rundzie wiosennej ewidentnie obniżył loty, nie gra on już tak spektakularnie, więc jego ewentualne odejście wcale nie musi jakoś szczególnie negatywnie wpłynąć na ofensywną siłę Dumy Podlasia.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Polecamy
Puszysta i Szczupła Pani
Puszysta i Szczupła Paniul. Legionowa 30 lok. 2 (CH Sienny Rynek)
15-281 Białystok
www.dana.bialystok.pl

Więcej informacji
1079 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39