POLECAMY
Aby umożliwić dojazd mieszkańcom do pracy, szpitali oraz powrót do domów PKS Nova pozostawia część połączeń. W przypadku zapotrzebowania ze strony mieszkańców spółka w każdej chwili jest gotowa na uruchomienie połączeń.
W związku z pogłębiającą się epidemią koronawirusa większa część przewoźników zawiesiła realizację połączeń autobusowych w regionie. PKS Nova również została zmuszona do zawieszenia części z nich, pozostawiając tylko te pozwalające na dojazd mieszkańcom województwa do miejsc pracy, szpitali, jak również powrót do domów. Jak podkreśla w oficjalnym oświadczeniu Andrzej Mioduszewski, prezes zarządu spółki, w każdej chwili jest ona gotowa na uruchomienie połączeń, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. - Mimo niskiej rentowności tych kursów, traktujemy swoje zadanie jako misję społeczną - informuje Andrzej Mioduszewski. - Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje, mogące zapewnić pasażerom jak najdogodniejsze rozwiązania. Prezes PKS Nova zapewnia, że jest "solidnym partnerem do rozmów na temat współpracy w zakresie transportu na terenie województwa podlaskiego" oraz podkreśla, "że dobro i bezpieczeństwo pasażerów Spółki PKS Nova S.A., zwłaszcza w czasach epidemii, stawiamy ponad doraźny wynik ekonomiczny".
Angelika Dorf
24@bialystokonline.pl
Sport 2026.06.07 13:00
Aktualności 2026.06.06 10:00
Biznes 2026.06.05 19:52
Kryminalne 2026.06.05 18:00
Turystyka 2026.06.05 17:10
Aktualności 2026.06.05 16:00
Nauka 2026.06.05 16:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji