Planszówki powracają. Nowy sezon w nowym miejscu

2020.10.09 07:52
To już kolejny odcinek największych spotkań z grami planszowymi, karcianymi i kościanymi w Białymstoku. Planszówki Johnny'ego i Mateusza ruszają w poniedziałek (12.10).
Planszówki powracają. Nowy sezon w nowym miejscu
Fot: Maciek Berger

"Planszówki" to inicjatywa, gdzie całkowicie za darmo można skorzystać z kolekcji gier planszowych oraz z porady w kwestii wyboru tytułu do rozgrywki, poznać nowych ludzi przy wyjątkowym hobby i spędzić świetnie czas.

Nowe miejsce, ponad 100 gier

W tym sezonie spotkania z planszówkami odbywać się będą w nowym miejscu - studiu VR Białystok, przy ul. Sienkiewicza 55A (budynek Trzy Kłosy). Na uczestników czekać będzie ponad 100 planszowych tytułów - gry strategiczne, imprezowe, kooperacyjne, klasyki i gry niszowe. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Co tydzień poza setką gier z kolekcji prezentowany jest jeden tytuł główny - ciekawa lub trudniej dostępna grę z prywatnych zbiorów, specjalnie do przetestowania.

Co tydzień też na spotkaniach obecni są organizatorzy, którzy pomogą znaleźć odpowiednią grę oraz wyjaśnią zasady - nie bójcie się więc wpadać całkiem sami albo zapraszać nowych ludzi do spróbowania tej wyśmienitej formy spędzania wolnego czasu.

Dobra zabawa gwarantowana

Główną siłą napędową spotkań jest dobra zabawa. Mile witani są zapaleni gracze, ale jeszcze chętniej osoby, które z grami miały małą styczność. Jeśli macie znajomych, którzy jeszcze nie wiedzą, o co chodzi z tymi całymi planszówkami, albo sami jesteście tymi znajomymi, to wpadajcie. To najlepszy moment i miejsce, żeby się dowiedzieć.

Jeśli macie jakieś tytuły, którymi chcecie się podzielić albo szukacie innych współgraczy - piszcie śmiało, bierzcie gry, zapraszajcie na partyjkę.

Granie w planszówki jest całkiem darmowe, ale chyba nikomu nie trzeba wyjaśniać, że siedzenie w lokalu wymaga korzystania z jego baru. Poza doskonałą ofertą napojów, uczestnicy Planszówek, biorą udział w Planszówkowej Loterii. Do wygrania są gry planszowe, gadżety gamingowe i napoje w barze.

Pograć można w każdy poniedziałek, po godz. 18.00. Sezon rusza 12 października.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym imprezy.

Szczegóły: Planszówki Johnny'ego i Mateusza - nowy sezon

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1768 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39