"Platformy startowe dla nowych pomysłów" – program wspierający młodą przedsiębiorczość

2016.03.26 15:58
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje konferencję pt. "Platformy startowe dla nowych pomysłów". Jest to doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o wsparciu dla młodych przedsiębiorców.
"Platformy startowe dla nowych pomysłów" –  program wspierający młodą przedsiębiorczość
Fot: pixabay.com

Inicjatywa "Platformy startowe dla nowych pomysłów" ma na celu wspieranie startupów. Realizowana jest w ramach programu Polska Wschodnia 2014-2020. Jedną z platform, które wdrażają ten program, jest "Hub of Talents", czyli konsorcjum 5 technoparków z województw podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

"Platformy startowe" mają przyczynić się do wykreowania w naszym regionie "ekosystemu startupowego", który będzie pomagał w rozwoju innowacyjnych idei, stworzonych przez władze miasta, uczelnie, przedsiębiorców czy inwestorów.

W konferencji udział wezmą m.in. przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Platformy HUB of Talents, miasta Białegostoku, politechniki oraz osoby prowadzące młode firmy na Podlasiu.

- To wyjątkowa okazja zarówno dla studentów i potencjalnych pomysłodawców, jak i dla przedstawicieli mediów, by w tak szerokim gronie zapoznać się z unikalną ofertą wsparcia młodych przedsiębiorców w regionie – zachęcają organizatorzy.

Konferencja odbędzie się na Politechnice Białostockiej 4 kwietnia. Początek o godzinie 10.30. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Więcej: Platformy startowe dla nowych pomysłów.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1905 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39