Pływalnie będą zamknięte. Oto harmonogram pracy sportowych obiektów w święta

2022.04.14 16:05
Jaką aktywność fizyczną wybrać w czasie świąt wielkanocnych? W tym okresie warto postawić na spacery, gdyż większość sportowych obiektów BOSiR-u będzie zamknięta.
Pływalnie będą zamknięte. Oto harmonogram pracy sportowych obiektów w święta
Fot: BOSiR

W Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny (17-18.04) wszystkie 3 pływalnie należące do Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będą nieczynne. Basenowe obiekty mieszczące się przy ul. Mazowieckiej (Pływalnia Kameralna) i ul. Włókienniczej (Pływalnia Sportowa) mają być ponadto niedostępne w Wielką Sobotę (16.04). Tego dnia, w godz. 6.00-14.00, pojawi się za to możliwość wejścia na Pływalnię Rodzinną (ul. Stroma).

Warto zaznaczyć, że od soboty do poniedziałku przerwę świąteczną będzie miał też Tor Białystok. Swych bram nie zamknie za to Ośrodek Sportów Wodnych Dojlidy. Tereny przy ul. Plażowej świetnie nadają się na spacery w rodzinnym gronie. Spędzać czas na świeżym powietrzu można tam całkowicie za darmo, gdyż do rozpoczęcia sezonu letniego wstęp do OSW Dojlidy jest bezpłatny.

Po świętach wielkanocnych, czyli od wtorku (19.04), wszystkie obiekty BOSiR-u wracają do standardowych grafików i godzin pracy.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

897 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39