Po Black Friday jest jeszcze Cyber Monday. Ale nie u nas

2016.11.27 08:50
Black Friday i Cyber Monday to wielkie święta wyprzedaży pochodzące ze Stanów Zjednoczonych. O ile ten pierwszy jest obchodzony także w naszym województwie, drugi to na razie obco brzmiący u nas termin.
Po Black Friday jest jeszcze Cyber Monday. Ale nie u nas
Fot: pixabay.com

Cyber Monday pochodzi, podobnie jak Black Friday, ze Stanów Zjednoczonych. Pod wieloma względami oba te dni są do siebie podobne, ale Cyber Monday - odbywający się w pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia - dotyczy wyłącznie sprzedaży internetowej. Są sklepy, które mają podobne promocje w oba te dni, ale niektóre przygotowują na Cybernetyczny Poniedziałek specjalne okazje.

O ile Black Friday, przeważnie rozszerzony do całego Black Weekendu, cieszy się w naszym województwie i całym kraju dużym powodzeniem, o tyle Cyber Monday to u nas z reguły obco brzmiące pojęcie.

Większość podlaskich sklepów internetowych nie przygotowało specjalnej oferty na ten dzień. Jeśli organizowały jakiekolwiek akcje promocyjne, to z powodu Black Friday.

10-procentową obniżkę z okazji Cyber Monday na swoje produkty zaproponuje klientom sklep z grami planszowymi pionkier.pl, ale nie zapowiada się na to, by szybko znalazł naśladowców. W skali kraju Cybernetyczny Poniedziałek również nie jest tak popularny jak Czarny Piątek.

Osoby, które jeszcze nie skorzystały z obniżek cen, wciąż mogą zajrzeć chociażby na biustanasze.pl, kontri.pl, taniaksiazka.pl, coralove.pl czy bdsklep.pl. Tam wciąż trwają promocje z okazji Black Friday.

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

1483 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39