Pociągiem na Basowiszcza. Polregio uruchamia specjalne połączenia

2019.07.18 08:52
Polregio uruchomi dodatkowe połączenia, dzięki którym można dojechać na Festiwal Muzyki Młodej Białorusi "Basowiszcza".
Pociągiem na Basowiszcza. Polregio uruchamia specjalne połączenia
Fot: pixabay.com

Jak co roku osoby, które chcą uczestniczyć w 30. Festiwalu Muzyki Młodej Białorusi "Basowiszcza", mogą dojechać na imprezę pociągiem Polregio. Przewozy Regionalne we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego oraz Białoruskim Zrzeszeniem Studentów uruchomią bowiem dodatkowe połączenia kolejowe w relacji Białystok - Waliły - Białystok.

Festiwal odbędzie się w najbliższy piątek i sobotę (19-20.07). W tych dniach na leśnej polanie Boryk, w miejscowości Gródek, na przybyłych będzie czekało mnóstwo atrakcji. Impreza cieszy się ogromną popularnością nie tylko w regionie, ale i w całym kraju.

W piątek pociągi odjadą z Białegostoku o godz. 15.50 i 19.30, z kolei powroty z Walił zaplanowano o godz. 16.54 i nocą o godz. 00.30. W sobotę pociągi kursują zgodnie z obowiązującym na tej linii weekendowym rozkładem. Rozkłady jazdy są dostępne w kasach na dworcach, w wyszukiwarkach internetowych oraz na stronie www.polregio.pl. Dzięki zapewnionym skomunikowaniom z innymi pociągami pasażerskimi na stacji Białystok dogodny dojazd na imprezę uzyskają również goście spoza województwa podlaskiego (m.in. z Warszawy, Ełku, Olsztyna).

Na trasie Białystok - Waliły obowiązuje oferta promocyjna "Bilet dobrych relacji", w ramach której bilet normalny kosztuje 5,30 zł. Osoby uprawnione do ulg ustawowych zapłacą jeszcze mniej, np. koszt przejazdu dla studenta to tylko 2,60 zł.

Bilety są dostępne w kasach biletowych, na stronach polregio.pl, biletyregionalne.pl, koleo.pl, e-podroznik.pl oraz w aplikacjach mobilnych bilety.polregio.pl, SkyCash i KOLEO. Warto pamiętać, że na wszystkich stacjach (poza stacją Białystok) bilety można kupić także u obsługi pociągu bez dodatkowych opłat.

Zobacz też: 30. Festiwal Muzyki Młodej Białorusi BASowiszcza

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

970 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39