Poczta Polska przed świętami szuka pracowników

2022.11.02 14:01
Poczta Polska uruchomiła sezonową rekrutację. Spółka poszukuje prawie 600 osób do obsługi paczek w okresie szczytu przedświątecznego: pracowników sortowni, kierowców oraz kurierów.
Poczta Polska przed świętami szuka pracowników
Fot: Pixabay

Okres przed świętami Bożego Narodzenia to czas wzmożonego popytu na usługi kurierskie i paczkowe oferowane przez Pocztę Polską. Zwiększając liczbę pracowników, spółka przygotowuje się intensywnie do obsługi większej liczby przesyłek na każdym etapie – sortowania, transportu i doręczenia. Już teraz poszukuje dodatkowych pracowników sortowni, kierowców samochodów do 3,5 t i powyżej 3,5 t oraz kurierów.

Praca w sortowni nie wymaga dodatkowych kwalifikacji i doświadczenia. To praca zmianowa, zainteresowani mogą dostosować ją do swoich możliwości czasowych. Natomiast od kierowców wymagane jest prawo jazdy odpowiedniej kategorii (umożliwiające prowadzenie pojazdów do 3,5 t lub powyżej 3,5 t, w zależności od wybranej oferty).

Oferta pracy sezonowej przewiduje zatrudnienie na umowę zlecenie do końca tego roku. W niektórych lokalizacjach istnieje możliwość przedłużenia współpracy lub zatrudnienia na umowę o pracę.

Poczta Polska przyjmie do pracy we wszystkich sortowaniach, w szczególności w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Na kierowców czeka praca w Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Olsztynie, Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Koszalinie. Poczta poszukuje osób, które będą zajmowały się doręczaniem przesyłek na terenie całego kraju.

Osoby zainteresowane rekrutacją świąteczną mogą przesłać zgłoszenie za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej firmy. Inne oferty pracy w Poczcie Polskiej znajdują się w zakładce Praca/Kariera. Spółka kieruje swoje oferty pracy również do osób z niepełnosprawnościami.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1187 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39