Poczta przy ul. Warszawskiej znów działa całodobowo

2020.05.17 07:59
Od tego weekendu znów przez całą dobę jest czynnych 14 całodobowych placówek pocztowych w kraju. Dotyczy to też tej przy ul. Warszawskiej w Białymstoku. W normalnych godzinach pracuje już większość placówek.
Poczta przy ul. Warszawskiej znów działa całodobowo
Fot: Poczta Polska

Poczta Polska przywróciła godziny otwarcia swoich punktów, jakie obowiązywały przed wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego.

Całodobowo znowu działa Urząd Pocztowy 1 przy ul. Warszawskiej 10 w Białymstoku. Do pracy przez 24 godziny na dobę wróciły też placówki w Bydgoszczy, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Rzeszowie, Toruniu, Włocławku, Wrocławiu i dwie w Warszawie.

W mijającym tygodniu zdecydowana większość placówek pocztowych powróciła do normalnych godzin otwarcia. Z usług pocztowych można także korzystać w punktach znajdujących się w galeriach handlowych.

W ramach ograniczania ryzyka zakażenia koronawirusem, we wszystkich placówkach może przebywać tylko po dwie osoby na każde czynne okienko. Na pocztach obowiązują nadal strefy bezpieczeństwa, wyznaczające w jakiej odległości należy ustawić się przed okienkiem. Zmniejszenie dystansu możliwe jest wyłącznie na prośbę pracownika obsługi.

Redakcja
24@bialystokonline.pl

903 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39