POLECAMY
"W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców naszego województwa apelujemy o czujność i rozwagę" - podlascy policjanci ostrzegają przed oszustami, którzy podając się za policjantów, próbują wyłudzać pieniądze od osób starszych.
W miniony piątek (25.07) dyżurny sokólskiej policji otrzymał zgłoszenie o oszuście podającym się za funkcjonariusza Komendy Głównej Policji. Jak wstępnie ustalili mundurowi, sprawca zadzwonił do trzech osób i pod pozorem pomocy w ujęciu oszusta, chciał od nich wyłudzić od 800 do 1000 złotych. Na szczęście żaden z rozmówców mu nie uwierzył. Policja apeluje zatem, aby w przypadku jakichkolwiek podejrzeń, że mamy do czynienia z oszustem, natychmiast dzwonić na numer alarmowy 997 lub 112.
Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.16 17:00
Kulinaria 2026.06.16 15:22
Sport 2026.06.16 15:09
Aktualności 2026.06.16 15:00
Aktualności 2026.06.16 13:39
Kryminalne 2026.06.16 12:30
Biznes 2026.06.16 12:22
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji