Podczas zakupów można wykonać pakiet bezpłatnych badań

2023.06.14 15:10
Zadbaj o swoje zdrowie! - zachęcają organizatorzy cyklu, podczas którego można wykonywać bezpłatnie podstawowe badania profilaktyczne. Ostatnia możliwość skorzystania z nich będzie w tym tygodniu.
Podczas zakupów można wykonać pakiet bezpłatnych badań
Fot: Pixabay
Na Giełdzie będzie można wykonać m.in. komputerowe badanie wzroku

W Europie Zachodniej to już od wielu lat norma, u nas też ta praktyka zadomawia się i cieszy się zainteresowaniem. Chodzi o badania profilaktyczne, które można wykonać przy okazji zakupów czy imprez kulturalnych. O kontroli swojego zdrowia bardzo często zapominamy, albo z różnych przyczyn odkładamy ją na później. Tymczasem nawet podstawowe badanie może wykryć poważną chorobę. A te - jak wiadomo - im wcześniej zdiagnozowane, tym skuteczniej są leczone.

W najbliższy piątek (16.06) zakończy się cykl, który umożliwiał wykonywanie bezpłatnych badań podczas zakupów na Giełdzie Rolno-Towarowej przy ul. Andersa.

Tym razem spotkać się tam będzie można ze specjalistami, którzy przeprowadzą: komputerowe badanie wzroku, analizę składu ciała, kwantową analiza stanu zdrowia, badania poziomu tlenku węgla w wydychanym powietrzu oraz zaprezentują instruktaż samobadania piersi.

Z badań można skorzystać w nowej hali Giełdy, w godz. 9.00-12.00.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1174 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39