Podlasianin ze swoją córką ponownie doprowadzają do łez. Wydali nowy utwór "Szczęście"

2024.04.16 07:06
Ojciec i córka z Podlasia, których łączy nie tylko miłość, ale również wielka pasja do muzyki. Duet Totylkoczłowiek i Mia stworzyli nowy utwór zatytułowany "Szczęście".
Podlasianin ze swoją córką ponownie doprowadzają do łez. Wydali nowy utwór "Szczęście"
Fot: Kadr z teledysku "Szczęście"/YouTube

"Totylkoczłowiek" to pseudonim artystyczny, za którym kryje się Daniel Szymanderski, raper urodzony na Podlasiu. Muzyka stanowi jego największą pasję, którą pielęgnuje z oddaniem i zaangażowaniem. Nie jest to jednak tylko jego osobiste zamiłowanie, ponieważ przekazał tę miłość również swojej córce, Mii, z którą stworzył wspólnie już kilka utworów. Warto przypomnieć, że w 2023 roku Totylkoczłowiek pojawił się z córką w programie "Pytanie na Śniadanie" z okazji Dnia Ojca. Razem wykonali piosenkę "Wolno dorastaj" opowiadającą o ich wyjątkowej relacji i więzi.

Totylkoczłowiek i Mia nie zwalniają tempa i przybywają z nowym utworem zatytułowanym "Szczęście". W piosence przedstawiają różnorodne aspekty życiowych wyzwań, roli rodzicielskiej oraz poszukiwania szczęścia w życiu. Daniel Szymanderski, jako samotny ojciec wychowujący córkę, przedstawia w piosence swoją perspektywę. W refrenie muzykowi towarzyszy ukochana córka Mia. Całość tworzy niezwykle emocjonalny utwór.

- Piosenka "Szczęście" to etap przez który razem przechodziliśmy. Finalnie córka jest ze mną, mieszka ze mną i cieszę się każdego dnia mając ją obok siebie, patrząc jak zasypia i widząc jak budzi się uśmiechnięta - podkreśla Daniel Szymanderski.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

888 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39