Podlaski futbol. A-klasa - 10. kolejka

2023.11.03 13:15, Aktualizacja: 2023.11.10 10:45
Przed nami 10. kolejka podlaskiej A-klasy. Do rywalizacji przystąpią jednak tylko kluby z gr. II i III, gdyż w gr. I rozpoczęła się już przerwa zimowa. Tam rozegrany zostanie jedynie zaległy pojedynek pomiędzy Narwią Choroszcz a Wissą II Szczuczyn.
Podlaski futbol. A-klasa - 10. kolejka
Fot: Kamil Pietraszko

A-klasa (gr. I) - mecz zaległy

Sobota (4.11)

Narew Choroszcz - Wissa II Szczuczyn 3:4 (0:2)
Bramki: Paweł Chańko 56, Damian Polowczyk 61, Rafał Lenczewski 84 - Krystian Dzięgielewski 21, Krystian Sulewski 43, Przemysław Modzelewski 70k, Kamil Trambecki 72

Tabela po 9 kolejkach

1. Warmia II Grajewo 8 20 6 2 0 35:14
2. Polonia Raczki 8 17 5 2 1 23:9
3. Wissa II Szczuczyn 9 17 5 2 2 31:15
4. ŁKS 1926 II Łomża 9 16 5 1 3 37:20
5. Narew Choroszcz 9 14 4 2 3 17:15
6. Jastrząb Knyszyn 9 11 3 2 4 22:26
7. Verta Suwałki 9 11 3 2 4 15:21
8. Orzeł II Kolno 9 10 3 1 5 22:26
9. Jasion Jasionówka 7 6 2 0 5 9:31
10. Grab Janówka 9 0 0 0 9 4:38


A-klasa (gr. II) - 10. kolejka

Sobota (4.11)

Korona Dobrzyniewo Duże - Hattrick Białystok 3:1 (2:1)
Bramki: Paweł Kieżel 31, 34, Jacek Kitlas 86 - Jakub Dowgiało 24

Hetman Białystok - Kos 1984 Rutki 1:2 (1:1)
Bramki: Igor Dołżyński 15 - Daniel Rogulski 32k, 64

Niedziela (5.11)

Supraślanka Supraśl - Sky Białystok 1:2 (0:0)
Bramki: Kacper Moskwa 85 - Macej Stachelek 53, Daniel Samluk 88

Piłkawka Białystok - Magnat Juchnowiec Kościelny 0:11 (0:1)
Bramki: Marcin Jaromiński 26, 47, 67, 85, Artur Potapo 58, Jakub Gołdowski 60, 89, Artsiom Zubkou 81, Jan Chomko 87

Pauza: Pasja Kleosin i KS II Wasilków

Mecze zaległe

Czwartek (2.11)

Pasja Kleosin - KS II Wasilków 1:0 (1:0)
Bramka: Mateusz Kondraciuk 20

Środa (8.11)

Supraślanka Supraśl - Kos 1984 Rutki 7:3 (3:3)
Bramki: Sebastian Rybnik 35, 38, Damian Sakowski 44, 54, Bartosz Rapkowski 62, Karol Maksimowicz 82, Szymon Szymański 87 - Paweł Zaorski 4, Kamil Gosiewski 13, Daniel Regulski

Tabela po 10 kolejkach

1. Korona Dobrzyniewo Duże 8 21 7 0 1 18:7
2. Sky Białystok 7 21 7 0 0 16:5
3. Magnat Juchnowiec Kościelny 9 18 6 0 3 31:8
4. Pasja Kleosin 9 15 5 0 4 20:16
5. Supraślanka Supraśl 8 11 3 2 3 19:15
6. Hattrick Białystok 8 11 3 2 3 12:10
7. Kos 1984 Rutki 9 10 3 1 5 13:25
8. KS II Wasilków 8 8 2 2 4 6:10
9. Hetman Białystok 8 4 1 1 6 11:17
10. Piłkawka Białystok 8 0 0 0 8 4:37


A-klasa (gr. III) - 10. kolejka

Sobota (4.11)

Olimpia II Zambrów - Żubr Drohiczyn 7:2 (3:0)
Bramki: Piotr Bruliński 25, 36, Igor Zalewski 27, Sebastian Dąbrowski 67, Marcin Zawadzki 89, Dominik Trzciński 90+1, 90+3 - Krystian Dawidziuk 61, Grzegorz Sielewonowski 65

Niedziela (5.11)

LZS Narewka - Unia Ciechanowiec 0:1 (0:1)
Bramka: Bartłomiej Antoniak 4

Kolejarz Czeremcha - Iskra Narew 2:2 (1:0)
Bramka: Eryk Tyczyno 36, Maciej German 54 - Maciej Wilenta 73, Bartosz Jerzyk 90+1

Iskra Wyszki - Cresovia II Siemiatycze 4:2 (1:1)
Bramki: Paweł Kowalewski 40, 56, Arkadiusz Kowalewski 69, Michał Maciejuk 90+1 - Bartosz Tyborowicz 11, Maciej Radziszewski 88

Husar Nurzec - Bocian Boćki 0:2 (0:1)
Bramki: Paweł Sawczyński 35, Ksawery Kruszewski 86

Włókniarz Białystok - Tur II Bielsk Podlaski 1:3 (0:1)
Bramki: Paweł Krasowski 53 - Paweł Popik 36, 68, Oskar Niewiński 59

Tabela po 10 kolejkach

1. Żubr Drohiczyn 10 25 8 1 1 41:14
2. Olimpia II Zambrów 10 24 8 0 2 40:16
3. Bocian Boćki 10 21 7 0 3 27:12
4. Husar Nurzec 10 19 6 1 3 21:16
5. Tur II Bielsk Podlaski 10 15 5 0 5 17:19
6. Iskra Narew 10 14 4 2 4 12:14
7. Kolejarz Czeremcha 10 11 3 2 5 21:29
8. LZS Narewka 10 10 3 1 6 10:19
9. Unia Ciechanowiec 9 9 2 3 4 11:18
10. Iskra Wyszki 10 8 2 2 6 16:33
11. Cresovia II Siemiatycze 10 8 2 2 6 14:26
12. Włókniarz Białystok 9 4 0 4 5 12:26

Legenda:
Kolor zielony - lokata oznaczająca awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1319 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39