Podlaski producent rekrutuje. Zobacz – kto ma szansę na zatrudnienie

2018.07.13 08:03
Znany producent implantów i narzędzi dla ortopedii i traumatologii szuka pracowników do różnych działów.
Podlaski producent rekrutuje. Zobacz – kto ma szansę na zatrudnienie
Fot: ChM

Firma ChM istnieje od 1981 roku. Aktualnie jest to jeden z najbardziej znanych producentów specjalistycznych implantów i narzędzi dla ortopedii i traumatologii w Polsce. Przedsiębiorstwo ma też wielu zagranicznych odbiorców. ChM może poszczycić się stworzeniem własnych, nowatorskich konstrukcji np. systemu stabilizacji kręgosłupa. Siedziba firmy mieści się we wsi Lewickie nieopodal Białegostoku.

Trzeba znać rysunek techniczny

Producent implantów prowadzi obecnie rekrutację na kilka stanowisk. Na zatrudnienie może liczyć m.in. kontroler jakości. Kandydaci na to stanowisko powinni mieć wykształcenie techniczne mechaniczne, znać podstawy rysunku technicznego oraz umieć posługiwać się przyrządami pomiarowymi.

Poszukiwany jest także ślusarz. W tym przypadku pracodawca wymaga wykształcenia zawodowego, znajomości podstaw rysunku technicznego i umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

Kolejna propozycja pracy jest skierowana do operatora obrabiarek CNC. W tym przypadku szansę na pracę także mają osoby znające rysunek techniczny i potrafiące się posługiwać narzędziami pomiarowymi. Mile widziany są kandydatury absolwentów technikum mechanicznego lub innych szkół zawodowych.

Firma ChM poszukuje również frezera z możliwością przyuczenia do zawodu. Sznasę na pozytywne przejście rekrutacji mają kandydaci z wykształceniem zawodowym, znający podstawy rysunku technicznego i potrafiący posługiwać się przyrządami pomiarowymi.

Programista poszukiwany

Na pracę może też liczyć programista C++. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i implementowanie oprogramowania, udoskonalanie wdrożonych rozwiązań pod kątem wydajności i technologii oraz analizowanie potrzeb poszczególnych działów. Zatrudniony zajmie się także tworzeniem dokumentacji technicznej i prowadzeniem szkoleń.

Szansę na tę pracę mają osoby znające programowanie z wykorzystaniem języka C++, znające technologię Qt, relacyjne bazy danych, język SQL oraz dobrze zorganizowane. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w programowaniu aplikacji sieciowych oraz znajomość QML, Crystal Reports czy systemu Linux.

Firma często organizuje także płatne staże w swojej firmie, po których możliwe jest późniejsze zatrudnienie. Wszyscy zainteresowani udziałem w rekrutacji mogą zgłaszać się przez stronę internetową przedsiębiorcy.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

859 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39