Podlaski ZPN ustalił terminarz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej

2014.07.16 00:00
Rudna jesienna rozgrywek III ligi zainauguruje 9-10 sierpnia, a zakończy się 22-23 listopada. W rozgrywkach zabraknie Tura Bielsk Podlaski, który stracił miejsce w lidze po fuzji Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie z Barkasem Tolkmicko.
Podlaski ZPN ustalił terminarz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej
Fot: plomien.elk.pl

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia
KS Wasilków - Dąb Dąbrowa Białostocka
Rominta Gołdap - Płomień Ełk
Puszcza Hajnówka - Jagiellonia II Białystok
Olimpia Olsztynek - ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Zambrów - Start Działdowo
Concordia Elbląg - Olimpia Elbląg
Znicz Biała Piska - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Warmia Grajewo - Huragan Morąg
Sokół Ostróda - MKS Korsze

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia
Dąb Dąbrowa Białostocka - MKS Korsze
Huragan Morąg - Sokół Ostróda
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Warmia Grajewo
Olimpia Elbląg - Znicz Biała Piska
Start Działdowo - Concordia Elbląg
ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Zambrów
Jagiellonia II Białystok - Olimpia Olsztynek
Płomień Ełk - Puszcza Hajnówka
KS Wasilków - Rominta Gołdap

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia
Rominta Gołdap - Dąb Dąbrowa Białostocka
Puszcza Hajnówka - KS Wasilków
Olimpia Olsztynek - Płomień Ełk
Olimpia Zambrów - Jagiellonia II Białystok
Concordia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża
Znicz Biała Piska - Start Działdowo
Warmia Grajewo - Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MKS Korsze - Huragan Morąg

Kolejka 4 - 27 sierpnia
Dąb Dąbrowa Białostocka - Huragan Morąg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Korsze
Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda
Start Działdowo - Warmia Grajewo
ŁKS 1926 Łomża - Znicz Biała Piska
Jagiellonia II Białystok - Concordia Elbląg
Płomień Ełk - Olimpia Zambrów
KS Wasilków - Olimpia Olsztynek
Rominta Gołdap - Puszcza Hajnówka

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia
Puszcza Hajnówka - Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia Olsztynek - Rominta Gołdap
Olimpia Zambrów - KS Wasilków
Concordia Elbląg - Płomień Ełk
Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok
Warmia Grajewo - ŁKS 1926 Łomża
Sokół Ostróda - Start Działdowo
MKS Korsze - Olimpia Elbląg
Huragan Morąg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Kolejka 6 - 6-7 września
Dąb Dąbrowa Białostocka - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Elbląg - Huragan Morąg
Start Działdowo - MKS Korsze
ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda
Jagiellonia II Białystok - Warmia Grajewo
Płomień Ełk - Znicz Biała Piska
KS Wasilków - Concordia Elbląg
Rominta Gołdap - Olimpia Zambrów
Puszcza Hajnówka - Olimpia Olsztynek

Kolejka 7 - 10 września
Olimpia Olsztynek - Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia Zambrów - Puszcza Hajnówka
Concordia Elbląg - Rominta Gołdap
Znicz Biała Piska - KS Wasilków
Warmia Grajewo - Płomień Ełk
Sokół Ostróda - Jagiellonia II Białystok
MKS Korsze - ŁKS 1926 Łomża
Huragan Morąg - Start Działdowo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Elbląg

Kolejka 8 - 13-14 września
Dąb Dąbrowa Białostocka - Olimpia Elbląg
Start Działdowo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
ŁKS 1926 Łomża - Huragan Morąg
Jagiellonia II Białystok - MKS Korsze
Płomień Ełk - Sokół Ostróda
KS Wasilków - Warmia Grajewo
Rominta Gołdap - Znicz Biała Piska
Puszcza Hajnówka - Concordia Elbląg
Olimpia Olsztynek - Olimpia Zambrów

Kolejka 9 - 20-21 września
Olimpia Zambrów - Dąb Dąbrowa Białostocka
Concordia Elbląg - Olimpia Olsztynek
Znicz Biała Piska - Puszcza Hajnówka
Warmia Grajewo - Rominta Gołdap
Sokół Ostróda - KS Wasilków
MKS Korsze - Płomień Ełk
Huragan Morąg - Jagiellonia II Białystok
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Elbląg - Start Działdowo

Kolejka 10 - 27-28 września
Dąb Dąbrowa Białostocka - Start Działdowo
ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Płomień Ełk - Huragan Morąg
KS Wasilków - MKS Korsze
Rominta Gołdap - Sokół Ostróda
Puszcza Hajnówka - Warmia Grajewo
Olimpia Olsztynek - Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów - Concordia Elbląg

Kolejka 11 - 4-5 października
Concordia Elbląg - Dąb Dąbrowa Białostocka
Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów
Warmia Grajewo - Olimpia Olsztynek
Sokół Ostróda - Puszcza Hajnówka
MKS Korsze - Rominta Gołdap
Huragan Morąg - KS Wasilków
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Płomień Ełk
Olimpia Elbląg - Jagiellonia II Białystok
Start Działdowo - ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 12 - 11-12 października
Dąb Dąbrowa Białostocka - ŁKS 1926 Łomża
Jagiellonia II Białystok - Start Działdowo
Płomień Ełk - Olimpia Elbląg
KS Wasilków - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rominta Gołdap - Huragan Morąg
Puszcza Hajnówka - MKS Korsze
Olimpia Olsztynek - Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów - Warmia Grajewo
Concordia Elbląg - Znicz Biała Piska

Kolejka 13 - 18-19 października
Znicz Biała Piska - Dąb Dąbrowa Białostocka
Warmia Grajewo - Concordia Elbląg
Sokół Ostróda - Olimpia Zambrów
MKS Korsze - Olimpia Olsztynek
Huragan Morąg - Puszcza Hajnówka
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Rominta Gołdap
Olimpia Elbląg - KS Wasilków
Start Działdowo - Płomień Ełk
ŁKS 1926 Łomża - Jagiellonia II Białystok

Kolejka 14 - 25-26 października
Dąb Dąbrowa Białostocka - Jagiellonia II Białystok
Płomień Ełk - ŁKS 1926 Łomża
KS Wasilków - Start Działdowo
Rominta Gołdap - Olimpia Elbląg
Puszcza Hajnówka - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Olsztynek - Huragan Morąg
Olimpia Zambrów - MKS Korsze
Concordia Elbląg - Sokół Ostróda
Znicz Biała Piska - Warmia Grajewo

Kolejka 15 - 2 listopada
Warmia Grajewo - Dąb Dąbrowa Białostocka
Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska
MKS Korsze - Concordia Elbląg
Huragan Morąg - Olimpia Zambrów
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Olsztynek
Olimpia Elbląg - Puszcza Hajnówka
Start Działdowo - Rominta Gołdap
ŁKS 1926 Łomża - KS Wasilków
Jagiellonia II Białystok - Płomień Ełk

Kolejka 16 - 8-9 listopada
Dąb Dąbrowa Białostocka - Płomień Ełk
KS Wasilków - Jagiellonia II Białystok
Rominta Gołdap - ŁKS 1926 Łomża
Puszcza Hajnówka - Start Działdowo
Olimpia Olsztynek - Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Concordia Elbląg - Huragan Morąg
Znicz Biała Piska - MKS Korsze
Warmia Grajewo - Sokół Ostróda

Kolejka 17 - 11 listopada
Sokół Ostróda - Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Korsze - Warmia Grajewo
Huragan Morąg - Znicz Biała Piska
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Concordia Elbląg
Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów
Start Działdowo - Olimpia Olsztynek
ŁKS 1926 Łomża - Puszcza Hajnówka
Jagiellonia II Białystok - Rominta Gołdap
Płomień Ełk - KS Wasilków

Kolejka 18 - 15-16 listopada
Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Wasilków
Płomień Ełk - Rominta Gołdap
Jagiellonia II Białystok - Puszcza Hajnówka
ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Olsztynek
Start Działdowo - Olimpia Zambrów
Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Znicz Biała Piska
Huragan Morąg - Warmia Grajewo
MKS Korsze - Sokół Ostróda

Kolejka 19 - 22-23 listopada
MKS Korsze - Dąb Dąbrowa Białostocka
Sokół Ostróda - Huragan Morąg
Warmia Grajewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Znicz Biała Piska - Olimpia Elbląg
Concordia Elbląg - Start Działdowo
Olimpia Zambrów - ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Olsztynek - Jagiellonia II Białystok
Puszcza Hajnówka - Płomień Ełk
Rominta Gołdap - KS Wasilków

Błażej Okuła
24@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
992 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39