Podsumowanie akcji "Modny Białystok Pomaga"

2009.12.01 00:00
W piątek, 27 grudnia w Auli Magna Pałacu Branickich odbyła się ostatnia impreza z cyklu Modny Białystok Pomaga. Organizatorzy podliczyli pieniądze zebrane podczas dwumiesięcznych akcji artystycznych.

10 635,30 zł - tyle udało się zebrać podczas akcji "Modny Białystok Pomaga". Kulminacją był pokaz mody, fryzur oraz występy wokalne i instrumentalne w auli Pałacu Branickich podczas widowiska artystyczno-charytatywnego "Demiurgos". Piotr Mordas, Przemysław i Bartek Sejwa, Elwira Horosz, Agata Gołubowska, Maria Kempisty i Karina Góźdź - współorganizatorzy spektakularnego pokazu udowodnili, że warto pomagać oraz że można to robić w wielkim stylu. Białostoczanom spodobała się moda na pomaganie.

Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć hospicjum, będzie mieć ku temu możliwość, bowiem już w tym tygodniu kolejne akcje. 3 grudnia w Auli Magna Pałacu Branickich koncert "Tak mało a tak Wiele", podczas którego pracownicy Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i Przyjaciele wystąpią na scenie impresaryjnej na rzecz Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Natomiast w dniach 5 - 6 grudnia w Galerii Alfa odbędzie się kwesta na rzecz podopiecznych Fundacji "Pomóż im", połączona z wystawą fotograficzną "Dziękuję, że mnie zauważyłeś" przedstawiającą małych pacjentów z Kliniki Onkologii i Hospicjum dla Dzieci.

MAG

1556 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39