Pokaz przedpremierowy: "Strefa interesów"

dodane dnia: 2024-01-25 przez: Dali01
Pokaz przedpremierowy: "Strefa interesów"
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2024-02-11
Organizatorzy zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu "Strefa interesów" w Kinie Forum.

W rolach głównych zobaczymy znaną z filmu "Toni Erdmann" Sandrę Hüller (Hewdig Höss) oraz Christiana Friedela (Rudolf Höss), który zasłynął występem w filmie "Biała wstążka" Michaela Hanekego. Media okrzyknęły "Strefę interesów" przejmującym i głęboko wciągającym filmem (Variety), który zostanie w widzach długo po seansie (Deadline), niezwykle potrzebnym we współczesnych czasach (Vanity Fair), zatrważającym spojrzeniem na banalność zła (Indiewire).

Film jest koprodukcją Wielkiej Brytanii, Polski i USA. Po stronie polskiej za produkcję odpowiada Ewa Puszczyńska (Extreme Emotions), producentka takich filmów jak "Ida" i "Zimna wojna". Film jest współfinansowany przez studio A24 i Polski Instytut Sztuki Filmowej, koprodukowany z Instytucją Filmową Silesia-Film. Zdjęcia do filmu zrealizował dwukrotnie nominowany do Oscara Łukasz Żal. Film został w całości nakręcony w Polsce, w miejscach, w których rozgrywa się jego akcja.

Bilety: 25 zł / normalny (w kasie kina i online: https://bilety.bok.bialystok.pl/), 20 zł / specjalny "rodzinny" (min. 3 os.) tylko w kasie kina

Start o godz. 18:15.

1216 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39