POLECAMY
Białostoccy policjanci odzyskali skradziony we Włoszech motor. 28-latek prowadzący jednoślad nie posiadał uprawnień do kierowania ani dowodu rejestracyjnego pojazdu. Postępowaniem mężczyzny zajmie się teraz sąd.
W ostatnich dniach policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku udało się odzyskać motocykl marki Kawasaki. Mundurowi zatrzymali motocyklistę do kontroli na ul. Lipowej. Jak się okazało, jadący jednośladem 28-letni mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania motorem ani dowodu rejestracyjnego pojazdu. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że pojazd pochodzi z kradzieży dokonanej na terenie Włoch. Motor trafił na policyjny parking. Postępowaniem mężczyzny zajmie się teraz sąd.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji