Politechnika Białostocka organizuje Dzień Otwarty

2023.03.20 11:48
Już w środę (22.03) odbędzie się dzień otwarty dla młodzieży na Politechnice Białostockiej.
Politechnika Białostocka organizuje Dzień Otwarty
Fot: PB

Dowodzenie na maturze (Wydział Informatyki), Dlaczego nie ma zimy? (Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku), Elektronika i telekomunikacja w samochodach (Wydział Elektryczny), Prezentacja Wydziału Inżynierii Zarządzania, Odnawialne źródła energii, panele fotowoltaiczne i turbiny wiatrowe w Centrum INNO-EKO-TECH, Prawdziwe pioruny w Centrum Badawczo-Dydaktycznym Wydziału Elektrycznego, wycieczka z przewodnikiem po Wydziale Architektury, Badania pojazdów na hamowni podwoziowej (Wydział Mechaniczny) - to wydarzenia, które jak dotąd cieszą się największą popularnością wśród uczestników, którzy zapisali się na Dzień Otwarty Politechniki Białostockiej. Wydarzenie odbędzie się w dniu 22 marca, w godz. 9.00.15.00.

W ramach wydarzenia Politechnika Białostocka zaprezentuje 28 kierunków studiów na 6 wydziałach uczelni, a ponadto udostępni swoje innowacyjne laboratoria i pracownie. Zaprezentuje pomysły i patenty naukowców oraz studentów. Wskaże przyszłym studentom perspektywy zawodowe i szanse zdobywania doświadczenia w firmach. Przedstawi opcje edukacji na studiach zagranicznych, a także możliwości rozwoju swoich pasji. Co więcej, pomoże w wyborze kierunku studiów, poda w pigułce proces rekrutacji, ale przede wszystkim pokaże swój potencjał, by zachęcić młodzież, zwłaszcza tegorocznych maturzystów, do studiowania w największe technicznej uczelni na północnym-wschodzie Polski.  

Wstęp na Dzień Otwarty Politechniki Białostockiej jest bezpłatny, ale część wydarzeń jest objęta koniecznością wcześniejszej rejestracji. Zapisy trwają do 21 marca, do godz. 15.00.

Szczegóły wydarzenia: Dzień Otwarty Politechniki Białostockiej.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl
1312 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39