Polska B w Zmianie Klimatu. Premiera nowej płyty [WIDEO]

2019.10.23 07:58
"Czasu nie ma" - tak zatytułowany jest drugi album formacji Polska B. Grupa będzie go promować podczas koncertu w Zmianie Klimatu.
Polska B w Zmianie Klimatu. Premiera nowej płyty [WIDEO]
Fot: Polska B

Polska B powstała w 2010 roku w okolicach Białegostoku, z inicjatywy Xepa (gitarzysty) i Sylasa (perkusisty), którzy grali dla przyjemności w piwnicy na wsi. Krótko po tym do współpracy zaprosili Morisa (wokalistę). W błyskawicznym tempie powstało kilka utworów, z którymi kapela rozpoczęła koncertowanie w miejscowych pubach. Szybko przyszedł czas na większe koncerty - u boku takich zespołów, jak m.in. Kazik Na Żywo, Strachy Na Lachy, Closterkeller czy Lao Che. Polska B jest też laureatem wielu przeglądów i festiwali, jak Wielki Ogień, Ciechan Cover Festival, My Stage, ZMRock, Giwera czy Rock On.

Debiutancki krążek zespołu ukazał się w 2014 roku. Dużą popularność zyskał teledysk do piosenki "Nie musisz biec", w nagraniu którego udział wziął Paweł Małaszyński. Polska B zafundowała solidną porcję melodyjnego rocka. Na debiutanckim albumie znalazło się wiele przebojów, m.in. "Legenda Wschodu", "Zamiast ciszy", "Trzecia rano", "Batman" czy "Do krwi".

Teraz czas na drugi album. Nosi on tytuł "Czasu nie ma". Promuje go teledysk do tytułowej piosenki. Znalazły się w nim m.in. fragmenty nagrań koncertowych, studyjnych, ale też zdjęcia z dzieciństwa muzyków.Podczas koncertu, który odbędzie się w sobotę (26.10), fani grupy usłyszą nowe utwory oraz doskonale znane piosenki. Początek o godz. 19.00. Otwarcie drzwi klubu o godz. 18.00.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym imprezy.

Zobacz też: Polska B - premiera płyty w Zmianie Klimatu

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1108 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39