PolskiBus ponownie sprzedaje bilety za złotówkę

2014.02.13 00:00
Przewoźnik PolskiBus.com właśnie udostępnił nową pulę, w której są bilety autobusowe w cenie od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację. Pasażerowie mogą rezerwować podróż w terminie od 1 kwietnia do 23 czerwca.
PolskiBus ponownie sprzedaje bilety za złotówkę
Fot: materiały prasowe

- Wiosna to czas, kiedy częściej podróżujemy - mówi Grażyna Fałdyga-Król, dyrektor handlowy PolskiBus.com.

Dlatego już teraz przewoźnik rozpoczął sprzedaż "wiosennych" biletów. Ich ceny rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Można je rezerwować na stronie internetowej przewoźnika oraz kupić w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach.

PolskiBus.com obsługuje 16 tras, dociera do 20 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory sprzedał ponad 5,5 mln biletów. Autokary PolskiBus.com wyposażone są w skórzane fotele, klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1640 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39