PolskiBus znowu sprzedaje bilety za złotówkę

2012.12.11 00:00
PolskiBus.com sprzeda 50 tys. biletów w cenie 1 zł. To już kolejna "zimowa Bonanza" walczącego o polski rynek transportowy przewoźnika. Promocyjne bilety dotyczą wybranych kursów realizowanych w dniach od 8 stycznia do 25 marca 2013 r.
PolskiBus znowu sprzedaje bilety za złotówkę
Fot: materiały prasowe

Poprzednią akcję, gdy sprzedano 10 tys. biletów za złotówkę, uruchomiono w styczniu tego roku. Teraz PolskiBus.com ogłosił kolejną taką promocję. Tym razem przewoźnik udostępnił aż 50 tys. biletów w atrakcyjnej cenie 1 zł plus 1 zł za rezerwację.

PolskiBus.com rozpoczął działalność w czerwcu 2011 r. Od tamtej pory sprzedał już ponad 2 mln biletów autokarowych. Firma oprócz niskich cen chce przyciągać podróżnych nowoczesnymi, czerwonymi autokarami.

„Mamy nadzieję, że nasza oferta zachęci nowych pasażerów, którzy już słyszeli o naszych wspaniałych czerwonych autokarach PolskiBus.com. To idealna okazja, aby przekonać się o tym, iż można podróżować wygodnie i w bardzo dobrej cenie.” powiedział Piotr Bezulski, dyrektor zarządzający firmy.

PolskiBus.com wyjeżdża m.in. z Białegostoku (standardowy kurs do Warszawy trwa 3 godz. 15 min.; cena biletu, w zależności od dnia, waha się średnio od 9 do 20 zł). Oprócz przejazdów do największych Polskich miast obsługuje kursy do Berlina, Pragi, Wiednia i Bratysławy.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1982 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39