Pomóż bezdomniakom. Trwa zbiórka produktów dla Doliny Dolistówki

2023.05.31 11:14
Celem zbiórki, zorganizowanej przez Fundację Okno na Wschód jest zebranie środków, takich jak karma hipoalergiczna dla psów, środki przeciw kleszczom dla psów oraz sucha karma dla szczeniąt.
Pomóż bezdomniakom. Trwa zbiórka produktów dla Doliny Dolistówki
Fot: Pixabay

Fundacja Okno na Wschód to organizacja pozarządowa, która od ponad 13 lat aktywnie działa na rzecz rozwoju gospodarczego i społecznego województwa podlaskiego oraz budowania dobrosąsiedzkich relacji między Polską a krajami Europy Wschodniej. Jest to inicjatywa, która angażuje się w różnorodne projekty mające na celu poprawę warunków życia i wspieranie społeczności lokalnej. Fundacja zawsze była zorientowana na wszechstronny rozwój regionu, ale tym razem postanowiła wesprzeć również bezdomne zwierzęta. Zdając sobie sprawę z trudnej sytuacji, w jakiej znajdują się zwierzęta bez domu, zdecydowali się zorganizować akcję zbierania rzeczy dla białostockiego schroniska dla zwierząt - Dolina Dolistówki.

Wraz z rozpoczęciem akcji, organizatorzy pragną zaangażować społeczność lokalną, aby razem stworzyć pozytywną zmianę dla zwierząt, które znalazły się w trudnej sytuacji. Ich głównym celem jest zapewnienie bezpiecznego schronienia i odpowiedniego odżywienia dla bezdomnych stworzeń.

- Celem naszej akcji jest zebranie środków, takich jak karma hipoalergiczna dla psów, środki przeciw kleszczom dla psów oraz sucha karma dla szczeniąt. Liczymy na twoją obecność, aby wspólnie stworzyć lepsze warunki dla zwierząt i dać im szansę na lepsze życie - przekazała Małgorzata Mierzwińska z centrum wolontariatu Fundacji Okno na Wschód.

Wszystkie ofiarowane rzeczy, które mają służyć wsparciu Doliny Dolistówki, należy dostarczać osobiście do biura Fundacji Okno na Wschód, znajdującego się przy ulicy gen. Andersa 5 lok. 101 w Białymstoku. Akcja zbierania rzeczy rozpoczęła się już i będzie trwać do 2 czerwca do godziny 14:00.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1277 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39