Pomyśl już o wakacjach z dzieckiem

2015.02.19 00:00
Niedawno skończyły się ferie zimowe, a do wakacji jeszcze kilka miesięcy. Jednak jeśli myślisz o wypoczynku nad morzem z dzieckiem, warto już teraz pomyśleć o rezerwacji.
Pomyśl już o wakacjach z dzieckiem
Fot: materiały Pensjonatu

Dlaczego warto już teraz myśleć o wakacyjnej rezerwacji? Hotele i pensjonaty przyjazne dzieciom w niektórych terminach są już całkowicie zarezerwowane.

Zanim jednak wybierzemy wczasy z dzieckiem, trzeba zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Po pierwsze sprawdźmy, czy tam, gdzie spędzimy urlop, jest miejsce, w którym maluchy pobawią się spokojnie "pod dachem" podczas upałów lub chwilowego załamania pogody. Rodzice powinni zorientować się, czy obiekt posiada udogodnienia dla dzieci (krzesełka, wanienki itp.). Ponadto należy upewnić się, czy zapewnia wyżywienie – to ważne, aby stołować się w pewnym miejscu. Dla dzieci pewnie niemniej istotne będzie, czy są ich ulubione kanały z bajkami.

Jednym z obiektów spełniających powyższe kryteria jest Pensjonat Wojciech we Władysławowie. Ten rodzinny obiekt posiada rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl, jednak najważniejszą rekomendacją są zadowolone rodziny z dziećmi, powracające na wypoczynek. Władysławowo to miejsce znane przede wszystkim z rozrywkowego charakteru, jednak obiekt położony w kameralnej dzielnicy z widokiem na Zatokę Pucką zapewnia komfort wypoczynku w cichym otoczeniu, w połączeniu ze spacerową odległością do plaży i centrum miasta.

Nie bez znaczenia są atrakcje, czekające na dzieci w Pensjonacie Wojciech: przestronna sala zabaw z mnóstwem atrakcji do wyłącznej dyspozycji gości, animacje czy seanse bajkowe. W okolicy Pensjonatu znajduje się największy plac zabaw dla dzieci oraz małe molo, idealne na popołudniowe spacery. Nie brakuje też propozycji dla amatorów aktywnego wypoczynku - korzystać można ze ścieżki rowerowej na Hel, kajaków, rowerków wodnych na Zatoce Puckiej czy pobierać lekce windsurfingu już od najmłodszych lat.

Jeśli nie zabraknie terminów na wakacje, warto skorzystać z promocji na wypoczynek w czerwcu – zniżka to aż 20%. Więcej na www.pensjonat-wojciech.pl.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


927 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39