Pomyśl o wakacjach i przyjdź na Podlaskie Targi Turystyczne

2011.03.17 00:00
Nie możesz doczekać się wakacyjnych wyjazdów? Wybierz się na Podlaskie Targi Turystyczne. Znajdziesz tam wiele pomysłów na wakacje i krótsze weekendowe wypady krajowe czy np. za naszą wschodnią granicę. Nowością tegorocznej imprezy są Podlaskie Spotkania z Podróżami oraz Dzień Białostocki, w ramach którego przewidziano m.in. bezpłatne zwiedzanie miasta.
Pomyśl o wakacjach i przyjdź na Podlaskie Targi Turystyczne
Fot: materiały organizatora

Podlaskie Targi Turystyczne rozpoczną się jutro i potrwają do niedzieli. To największa i kompleksowa impreza o charakterze turystycznym w północno - wschodniej części Polski. Targi są doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, nawiązania cennych kontaktów oraz prezentacji swojej oferty wśród chętnie odwiedzających targi mieszkańców Białegostoku, województwa podlaskiego oraz turystów z Polski i zagranicy.

Tegoroczna - szósta już edycja targów - wzbogaciła się o ciekawe imprezy towarzyszące. Jedną z nich będą Podlaskie Spotkania z Podróżami, w ramach których zaplanowano multimedialne prezentacje i barwne opowieści podróżników o odległych zakątkach świata. W kąciku podróżniczym będzie okazja, żeby porozmawiać z podróżnikami, kupić książki podróżnicze, obejrzeć eksponaty przywiezione z wojaży i spróbować egzotycznych potraw i napojów, m.in. yerba mate.

19 marca, czyli drugi dzień imprezy będzie na targach Dniem Białostockim. A to okazja do zaprezentowania Białostockiego Szlaku Kulinarnego (pokazy live cooking przygotowane przez białostockich kucharzy połączone z degustacją). Będzie można też wybrać się na bezpłatną wycieczkę autobusem komunikacji miejskiej z przewodnikiem (zapisy przyjmowane są na stoisku PTTK nr 19 do godz. 14 w piątek, odjazdy autobusów spod hali przy ul. Świerkowej 20A w sobotę o godz. 12.30 oraz 15). Wystąpią: zespół Sarakina i tancerze Studia Tańca Fair Play. Zaplanowano również wystawę zdjęć laureatów konkursu fotograficznego "Białystok - Moje Miasto" połączoną z warsztatami prowadzonymi przez Piotra Sawickiego.

Na odwiedzających targi czekają też konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. kolacje i weekendy dla dwojga, weekend na nartach, kurs tańca, rejs jachtem po Narwi, zaproszenia do teatrów, muzeów, Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Podobnie jak w latach ubiegłych impreza odbywa się pod naszym patronatem.

Szczegółowy program:
VI Podlaskie Targi Turystyczne

andy

1574 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39