POLECAMY
Po deszczowym końcu tygodnia w poniedziałek możemy liczyć na więcej chwil ze słońcem.
Wartości na termometrach nie będą wysokie, bo temperatura wzrośnie jedynie do 19°Celsjusza, ale na słońcu, którego nie przykryją chmury na pewno będzie cieplej niż w cieniu. Barometry w południe wskażą 1012 hPa. Wiatr powieje z zachodu z maksymalną prędkością do 50-60 km/h. Biomet korzystny. W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura obniży się do 8-9°Celsjusza.
Adrian Petelski
24@bialystokonline.pl
Aktualności 17:00
Aktualności 14:30
Turystyka 14:00
Biznes 13:42
Zdrowie 13:39
Sport 13:30
Kryminalne 12:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji