Popularna marka powraca do Alfa Centrum

2022.06.10 11:02
Znana marka home&you ponownie pojawi się w Alfa Centrum. Nowy salon będzie miał 550 m2 powierzchni.
Popularna marka powraca do Alfa Centrum
Fot: Malwina Witkowska
Nowy salon home&you mieści się na 1 piętrze Alfa Centrum

Popularny sklep home&you z bogatym wyborem akcesoriów, dekoracji oraz dodatków wyposażenia ponownie został otwarty w Alfa centrum. Obecnie nowy salon ma prawie 550 m2 powierzchni i mieści się na 1 piętrze między Biedronką a restauracją Sphinx.

W sklepie dostępne są zarówno kolekcje sezonowe, jak i specjalne linie artykułów dla najmłodszych oraz strefa z prezentami. Cały asortyment dostępy w salonie jest podzielony na pięć głównych działów tematycznych: salon, kuchnia, jadalnia, łazienka i sypialnia.

- Cieszy nas, że ta znana i lubiana marka powróciła do Alfa Centrum. Jesteśmy miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a home&you łączy różne oczekiwania klientów i style aranżacji. Jako Alfa Centrum stale dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb klientów oraz aktualnych trendów - mówi Joanna Uszyńska, regional marketing manager Alfa Centrum.

W związku z ponownym otwarciem sklepu home&you w Alfa Centrum do końca tygodnia obowiązuje promocja "druga rzecz za 10 zł".

Marka home&you działa w Polsce od prawie 20 lat. Klienci mogą robić zakupy w ponad 140 salonach znajdujących się w różnych lokalizacjach. Znajdziemy tu produkty zgodne z trendami branży wnętrzarskiej, które łączy funkcjonalność i ciekawy design.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1250 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39