Porachunki biznesmenów. Napastnicy przykuli ofiarę do bramy i dotkliwie pobili

2014.10.23 00:00
Grupa napastników pozbawiła wolności 40-latka przykuwając go kajdankami do bramy garażowej. Mężczyzna został dotkliwie pobity. Chodziło m.in. o przepisanie mieszkania.
Porachunki biznesmenów. Napastnicy przykuli ofiarę do bramy i dotkliwie pobili
Fot: Zdjęcie podglądowe

W środę (22.10) około południa wysokomazowieccy policjanci otrzymali zgłoszenie o porwaniu i pobiciu mężczyzny na jednym z okolicznych osiedli. Na miejscu zdarzenia, podczas rozmowy z 40-letnim pokrzywdzonym ustalili, że został on podstępem zwabiony do jednego z domów, gdzie zaprosili go sprawcy pod pretekstem załatwienia ważnych spraw biznesowych. Napastnicy przykuli poszkodowanego kajdankami do bramy garażowej i dotkliwie pobili. W ten sposób chcieli wymusić na pokrzywdzonym podpisanie dokumentów dotyczących sprzedaży mienia o znacznej wartości, w tym także mieszkania

Pobity mężczyzna, wykorzystując chwilową nieobecność oprawców, przy pomocy dostępnych w garażu narzędzi, zdołał się wyswobodzić i uciec. Pobiegł do najbliższego sklepu, skąd zaalarmował o zaistniałym zdarzeniu policję.

Mundurowi szybko ustalili i zatrzymali sprawców przestępstwa. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Wysokiego Mazowieckiego w wieku 34 i 42 lat, 30-letnia mieszkanka tego miasta oraz 55-letni mieszkaniec Zambrowa. Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1399 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39