Porażka na zakończenie zgrupowania

2015.02.06 00:00
Porażką 1:2 (1:1) z Universitateą Craiovą zakończyli swoje zgrupowanie w Turcji piłkarze białostockiej Jagiellonii. Bramkę dla żółto-czerwonych w 22. minucie strzelił z rzutu karnego - Maciej Gajos.

Jagiellonia Białystok - Universitatea Craiova 1:2 (1:1)
Bramki: Gajos 27'(k) - Bawab 22', Mateiu 73'

Jagiellonia Białystok: 69. Bartłomiej Drągowski - 5. Łukasz Tymiński, 18. Igors Tarasovs, 7. Sebastian Madera, 14. Marek Wasiluk - 11. Taras Romanczuk (46, 21. Przemysław Frankowski), 22. Rafał Grzyb, 6. Karol Mackiewicz (46, 4. Michał Pazdan), 20. Maciej Gajos, 10. Nika Dzalamidze - 9. Jan Pawłowski (46, 8. Patryk Tuszyński)

Universitatea Craiova: (I połowa) 12. Cătălin Straton - 2. Sebastian Achim, 4. Cosmin Frăsinescu, 3. Stephane Acka, 23. Andrei Sin - 19. Alin Manea, 28. Madson, 24. Ionuț Târnăcop, 20. Dacian Varga - 11. Tha'er Bawab, 16. Andrei Ivan. (II połowa) 1. Bojan Brać - Marcu, 6. Kay, 30. Silviu Izvoranu, 7. Marius Briceag - Luciano, 14. Pablo Brandán, 8. Alexandru Mateiu, Ericson (84, 16. Andrei Ivan) - 13. Alexandru Băluţă, 17. Andrei Herghelegiu

Universitatea Craiova to szósta drużyna rumuńskiej ekstraklasy.

Już za tydzień w ramach rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy Jagiellonia zmierzy się w stolicy z Legią. Mecz zaplanowany jest na 15 lutego o godzinie 18.00.