Powstał nowy punkt IKEA w Podlaskiem. Gdzie się znajduje?

2020.12.01 11:35
W 2018 r. w Białymstoku został otwarty pierwszy punkt odbioru zamówień sieci IKEA w województwie podlaskim. Teraz klienci będą mogli odbierać swoje zamówienia w innym mieście.
Powstał nowy punkt IKEA w Podlaskiem. Gdzie się znajduje?
Fot: Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne

Drugi punkt

W województwie podlaskim został otworzony kolejny punkt odbioru zamówień ze sklepu IKEA. Tym razem powstał w Łomży.

"Chcemy być bliżej naszych klientów, aby zapewnić im łatwy dostęp do produktów IKEA. Nieustannie staramy się, aby nasi klienci mogli robić zakupy w najwygodniejszy sposób. To kolejny krok, który sprawia, że produkty są na wyciągnięcie ręki" - przekazała sieć.

Pierwszy podlaski punkt odbioru zamówień został otworzony w sierpniu 2018 r. w Białymstoku. Znajduje się w Auchan przy ul. Produkcyjnej 84.

Składanie zamówień

Zamówienie można złożyć online. Zarówno do Białegostoku, jak i do Łomży, towary są wysyłane z warszawskiego oddziału IKEI na Targówku. Aby zrealizować zamówienie, najpierw należy sprawdzić dostępność produktu właśnie w przypisanym oddziale.

Towary można odebrać w punkcie odbioru w Łomży za 29 zł bez względu na wagę i wielkość zamówienia.

Odbiór tylko w środy i piątki

Po odbiór towaru można się zgłosić w wybranym terminie do mobilnego punktu. W zaplanowanym dniu odbioru przyjdzie e-mail z informacją, że zamówienie jest gotowe. Aby je odebrać, należy mieć przy sobie potwierdzenie zamówienia oraz dokument tożsamości. Wszystkie nieodebrane zamówienia zostaną anulowane, a następnie zwrócone do sklepu IKEA.

Odbiór zamówienia odbywa się w sposób bezkontaktowy, także w przypadku dużych i ciężkich produktów. Dlatego należy przygotować się do samodzielnego załadowania towaru do samochodu, ponieważ pracownicy IKEA nie będą mogli w tym pomóc.

Nowy mobilny Punkt Odbioru Zamówień w Łomży znajduje się przy parkingu sklepu Kaufland (al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 33). Zamówienia można odebrać w środy i piątki w godz. 16.00-19.00.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

916 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39