Pożegnanie dworca PKS. Czas na festiwalowe afterparty [WIDEO]

2016.09.29 07:56
Po stadionie miejskim, Operze, Spodkach i Pałacu Branickich ekipa Up To Date Festival zaprasza na afterparty. Miejsce zaskakuje - to dworzec PKS. Impreza już w sobotę (1.10).
Pożegnanie dworca PKS. Czas na festiwalowe afterparty [WIDEO]
Fot: Anna Dycha
Festiwalowe afterparty odbędzie się na dworcu PKS

Będzie to niepowtarzalna okazja, by zatańczyć na granitowych płytach dworca! Tym bardziej, że budynek wkrótce przejdzie do historii.

Przyglądając się surowym, przesiąkniętym zmęczeniem podróżnych przestrzeniom dworca autobusowego, organizatorzy imprezy zdecydowali się zaprosić duet Syny. Zawładnął on sceną na Up To Date Festival w 2015 r. Syny tworzą Robert Piernikowski oraz 1988. Robert już trzecią dekadę, a 1988 drugą eksplorują w różnych konfiguracjach rejony hip hopu, który i tym razem stał się mocnym fundamentem w ich twórczości. Niejako wracając do korzeni, czerpiąc garściami z klasyki i przetwarzając ją przez własną oryginalną wrażliwość, stworzyli niemal filmową płytę "Orient". Mistrzowska produkcja i epickie teksty łączą się w zwarty, spójny klimat, który niesamowicie wciąga. "Orient" to niejednoznaczna płyta, w pewnym sensie wymagająca, ale i też niepozornie prosta w odbiorze.Drugim zaproszonym gościem będzie polski DJ i producent muzyczny - Daniel Drumz, reprezentant U Know Me Records. Jego twórczość nawiązuje do początków kultury hip hop, jednak oprócz tego gatunku, artysta tworzy także w klimatach funk i soul. Od 2004 r. koncertował i nagrywał z warszawskim Grammatikiem. Nagrywał i odbywał jam sessions m.in. z takimi artystami jak Grammatik, Eldo, Leszek Możdżer, Dizkret & The Headnods czy O.S.T.R.Dodatkowo zagrają również białostoczanie odpowiedzialni za festiwal, czyli Majki, DJ Czarek i Dtekk. Zaprezentują się w zaskakujących odsłonach muzycznych.

Impreza rozpocznie się o godz. 21.00. Ostatni występ o godz. 4.00. Jeżeli zachowałeś (na ręku) opaskę z festiwalu Up To Date, masz szansę na zniżkę przy wejściu.

Szczegóły: Pożegnanie dworca PKS - Up To Date Festival after party

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1151 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39