Poznaj świat biznesu i dołącz do Studenckiego Forum Business Centre Club

2015.10.07 00:00
Interesuje cię wszystko, co jest związane z biznesem, masz moc pomysłów i zapału do pracy? Zapisz się do Studenckiego Forum Business Centre Club Region Białystok.
Poznaj świat biznesu i dołącz do Studenckiego Forum Business Centre Club
Fot: SF BCC
Do 21 października można zgłaszać się do Studenckiego Forum Business Centre Club

Osoby, które chcą rozwijać swoje pasje, cele oraz marzenia i prowadzą bądź planują niebawem założyć własną firmę, mogą do 21 października zgłaszać się do SF BCC. Przynależność do organizacji jest szansą na zdobywanie nowych umiejętności i kompetencji niezbędnych do wejścia w świat biznesu.

Chętni mogą wybrać dział, w którym chcieliby się rozwijać: Human Resources, Public Relations, Fundraising i IT oraz projekt, który chcieliby tworzyć: Przedsiębiorcza Kobieta, Festiwal BOSS, Inteligencja Finansowa, Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości, Debaty Ekonomiczne lub Biznes Junior. Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem: : http://bit.ly/sfbcc-bialystok-rekrutacja. Na początku chętnych czeka rozmowa kwalifikacyjna, która odbędzie się w dniach 26-28 października.

Podlaskie Studenckie Forum Business Centre Club zostało założone przez studentów białostockich uczelni wyższych, którzy razem chcą "wzbudzać w młodych ludziach ducha przedsiębiorczości". Organizacja zapewnia swoim uczestnikom udział w ciekawych projektach, eventach, warsztatach, wykładach czy szkoleniach dotyczących przedsiębiorczości.

Dodatkowe informacje: Poznaj Świat Biznesu! - Rekrutacja SF BCC

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1203 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39