Poznaj swój potencjał zawodowy i dowiedz się, jak szukać pracy. Weź udział w darmowych warsztatach

2015.11.02 00:00
Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku po raz kolejny organizuje cykl bezpłatnych warsztatów skierowanych do osób bezrobotnych.
Poznaj swój potencjał zawodowy i dowiedz się, jak szukać pracy. Weź udział w darmowych warsztatach
Fot: pixabay.com
Wojewódzki Urząd Pracy organizuje cykl bezpłatnych warsztatów dla osób bezrobotnych

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Białymstoku w dniach 9-10 listopada organizuje spotkanie, podczas którego uczestnicy pod okiem specjalistów będą odkrywali swój potencjał zawodowy i osobisty. Poznają też własne możliwości i dowiedzą się, jak wykorzystać je na rynku pracy. Wykładowcy nauczą ich, jak należy świadomie kierować swoimi decyzjami i drogą zawodową. Chętni mogą się zapisywać do 6 listopada.

Kolejne warsztaty, które zaplanowano na 13 listopada, dotyczą stresu i jego roli w życiu człowieka. Słuchacz przeanalizują własne postawy życiowe oraz poznają i przećwiczą techniki relaksacji.

25 listopada odbędzie się szkolenie pt. "Mowa ciała bez tajemnic". Prowadzący zajmą się elementami komunikacji niewerbalnej, znaczeniem mowy ciała i autoprezentacją.

Okazuje się, że problemem wielu osób pozostających bez pracy jest nieumiejętność poszukiwania zatrudnienia. Dlatego w dniach 26-27 listopada w Wojewódzkim Urzędzie Pracy zorganizowane będą warsztaty dotyczące skutecznego poszukiwania pracy. Podczas spotkania uczestnicy poznają zasady pisania CV i listu motywacyjnego, dowiedzą się, jakie błędy najczęściej pojawiają się w dokumentach aplikacyjnych i przeanalizują najczęściej zadawane pytania na rozmowach kwalifikacyjnych.

Ostatnie warsztaty pt. "Internet narzędziem poszukiwania pracy w Polsce i za granicą" będą miały miejsce 30 listopada. Wykładowcy pokażą możliwości, jakie oferuje Internet, powiedzą, jak można szukać pracy za pomocą poczty elektronicznej czy skype oraz wyjaśnią, jak wygląda video CV.

Chętni mogą zapisywać się telefonicznie 85 74 97 244 bądź osobiście w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Białymstoku przy ul. Pogodnej 22.

Warsztaty są bezpłatne, każdy może wziąć udział w dowolnej liczbie spotkań.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

961 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39