Pożyczka przez internet. Warto, ale tylko ze sprawdzoną firmą

2016.08.10 07:57
Zdarzają się sytuacje, kiedy potrzebujemy natychmiastowej gotówki. W takich momentach istnieje kilka rozwiązań. Możemy pożyczyć potrzebną kwotę od rodziny lub znajomych, w banku albo przez internet. Okazuje się, że trzecia opcja jest najlepsza.
Pożyczka przez internet. Warto, ale tylko ze sprawdzoną firmą
Fot: pixabay.com

Każdemu z nas zdarza się sytuacja, że szybko potrzebujemy pieniędzy. Zastanawiamy się nad pożyczką pozabankową przez internet. Istnieje jeszcze wiele stereotypów, mówiących o tym, że takie produkty finansowe prowadzone są wyłącznie przez lichwiarzy. Rzeczywiście było sporo nadużyć ze strony nieuczciwych firm, które chciały szybko dorobić się, jednak wprowadzone rozwiązania ukróciły te praktyki. Na przykład w ustawie antylichwiarskiej zapisano, że całkowite koszty pożyczki pozabankowej nie mogą przekroczyć 4-krotności stopy lombardowej Narodowego Banku Polskiego.

Jasne zasady

Decydując się na pożyczkę wziętą online, warto rozważyć stronę internetową szybkagotowka.pl. Jest to wirtualna platforma, która zapewnia usługi poszukiwania pożyczkodawców, z optymalnymi ofertami dostosowanymi do potrzeb klientów.

Żeby uzyskać kredyt, należy mieć przynajmniej 18 lat, PESEL, konto bankowe, telefon komórkowy oraz e-mail. Nie otrzymają go osoby, które posiadają zaległości w spłacie zaciągniętych wcześniej zobowiązań finansowych oraz nie mają stałego dochodu.

Jednorazowo można wziąć tylko jedną pożyczkę, w wysokości od 100 zł do 5 tys. zł. Oczekiwanie na decyzję o przyznaniu pieniędzy trwa kilkanaście minut, jednak większość wniosków rozpatrywana jest w ciągu minuty. Cały proces odbywa się online. Klient wie, ile płaci. Koszty pożyczki znane są jeszcze przed podpisaniem dokumentów. Za pomocą suwaków na głównej stronie wybieramy sumę, która nas interesuje oraz datę spłaty, która umożliwi jej bezproblemowe rozliczenie. Od razu dowiemy się, jakie są całkowite koszty uzyskania danej pożyczki. Co więcej, można ją spłacić przed terminem. Ponadto firma oferuje 0% prowizji dla pierwszej pożyczki w kwocie do 300 zł.

Jeżeli nie możemy spłacić zobowiązania w ustalonym czasie, wówczas przed upłynięciem terminu spłaty należy refinansować pożyczkę o 7, 14 lub 30 dni. Aby móc to zrobić, trzeba zapłacić za refinansowanie pożyczki. Szczegółowa informacja i koszty takiego procesu dostępne są na profilu klienta.

Klient nasz pan

Nie brakuje również promocji. Firma wprowadziła zasadę, że za każdą osobę, która otrzyma pożyczkę z naszego polecenia, otrzymujemy zniżkę w wysokości 40 zł na naszą kolejną pożyczkę. Oznacza to, że im więcej naszych znajomych się zarejestruje, tym kolejne pożyczki będą dla nas tańsze. Ponadto dla stałych klientów przygotowano program lojalnościowy o nazwie "Każda 5. pożyczka – za darmo". Co więcej, w każdym miesiącu firma prowadzi promocje z różnymi rabatami i rozgrywkami nagród.

Portal Szybkagotowka.pl cieszy się dużym zainteresowaniem. Dotychczas o pieniądze ubiegało się za jego pomocą ponad 100 tys. osób.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1073 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39