Praca dla ekspertów w Brukseli

2013.02.13 00:00
Europejska Agencja Wykonawcza ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego (EACEA) szuka specjalistów na stanowiska ekspertów.
Praca dla ekspertów w Brukseli
Fot: sxc.hu
Obecność ekspertów z Polski zwiększy szanse na dofinansowanie polskich projektów

Oferta dotyczy specjalistów z zakresu edukacji, kultury, sektora audiowizualnego, młodzieży i obywatelstwa. Chętni mogą zgłaszać swoje kandydatury do 30 czerwca 2013 r.

Do zadań ekspertów należą m.in. ocena aplikacji składanych przez wnioskodawców z całej Europy, monitorowanie projektów, które otrzymały dofinansowanie oraz badania i analizy poszczególnych obszarów w ramach programów. W zależności od powierzonych zadań eksperci mogą wykonywać swoją pracę zdalnie lub w Brukseli przez określony czas.

Wymagane są odpowiednie kwalifikacje zawodowe oraz co najmniej czteroletnie doświadczenie związane z celami programów, których dotyczy ich aplikacja. Przy wyborze ekspertów Agencja Wykonawcza uwzględni również pochodzenie geograficzne, znajomość języków i profil zawodowy kandydatów, a także zadba o zrównoważony udział kobiet i mężczyzn.

Za pracę przewiduje się wynagrodzenie ustalane na podstawie stawki stosowanej w momencie podpisywania umowy oraz zwrot kosztów podróży i pobytu na podstawie przepisów obowiązujących w Komisji Europejskiej. Wszystkie szczegóły związane z rekrutacją oraz formularz zgłoszenia dostępne są stronie: eacea.ec.europa.eu.

Joanna Kulik
joanna.k@bialystokonline.pl

1111 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39