Prawa człowieka tu i teraz. Szkolenie dla aktywistów

2013.10.17 00:00
Chcesz przyczynić się do szerzenia świadomości w sferze praw człowieka? Przyjdź na bezpłatne warsztaty pn. "Prawa Człowieka TU i TERAZ" i zostań aktywistą.
Prawa człowieka tu i teraz. Szkolenie dla aktywistów
Fot: www.facebook.com/amnestypolska

Szkolenie jest organizowane przez 3 Edukatorki Amnesty International z województwa podlaskiego. Warsztaty odbędą się 26 i 27 października (sobota i niedziela) na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Są one kierowane przede wszystkim do studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Podczas weekendu uczestnicy wzbogacą swoją wiedzę z zakresu praw człowieka, będą mogli wymienić się swoimi doświadczeniami i odczuciami z innymi, a także poznają aktywne metody przekazywania wiedzy.

Warsztaty obejmują 16 godzin szkoleniowych i będą odbywały się w godz. 10.00–17.30. Każdego dnia przewidziana jest także godzinna przerwa na obiad oraz przerwy kawowe, podczas których organizatorzy zapewniają bufet.

Liczba miejsc jest ograniczona. Wypełniony formularz, który znajduje się na www.dropbox.com/s/frvwd0cwlqmb6wi/formularz_warsztaty.doc, należy przesłać do 24 października na adres: podlaskie@amnesty.org.pl.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1190 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39