Prawo gospodarcze – adwokat Urszula Zajko Białystok

dodane dnia: 2017-06-26 przez: KANCELARIA ADWOKACKA adwokat Urszula Zajko
Termin promocji: 2017-06-26 - 2027-06-26
Prawo gospodarcze jest obszerne i bogate w zawiłości zawiłości, w związku z czym prowadzenie z sukcesami działalności gospodarczej wymaga bez ustanku konsultacji prawniczych i jest nierozerwalną częścią zarządzania przedsiębiorstwem.
https://urszulazajko.pl/o-kancelarii/prawo-gospodarcze/

Adwokat Urszula Zajko oferuje w ramach działalności swej kancelarii prawnej w Białymstoku usługi dla firm indywidualnych oraz spółek w formie stałej obsługi doradczej z zakresu prawa gospodarczego.

Prawo gospodarcze w Polsce – oferta obsługi dla firm

Prowadzenie w Polsce działalności gospodarczej jest normowane przez:
- prawo gospodarcze publiczne,
- prawo gospodarcze prywatne (handlowe).

Propozycja naszej kancelarii to stały nadzór nad prawnymi aspektami działalności, co zapewnia przedsiębiorcom płynność jej prowadzenia.
Profesjonalne konsultacje pomagają uniknąć błędnych decyzji i formalnych zaniedbań, które mogą zaszkodzić sytuacji firmy. Opiniowanie kluczowych dokumentów, takich jak umowy czy akty notarialne, również jest integralną częścią obsługi w naszej ofercie.

Mecenas Zajko zajmuje się również prowadzeniem mediacji gospodarczych (ukończyła szkolenie kwalifikacyjne w tym zakresie). Mediacje takie to – w sporach gospodarczych – szansa na uniknięcie długiej i kosztownej drogi sądowej, przy obopólnie satysfakcjonującym dla obu stron rozwiązaniu.

Kompleksowa pomoc prawna czynnikiem sukcesu firm

Skuteczna realizacja interesów naszych Klientów biznesowych to dla kancelarii najwyższy priorytet. Codziennie monitorujemy sytuację firm i spółek, które znajdują się pod naszą opieką. Umożliwia to przedsiębiorcom skupienie się na prowadzeniu interesów, a czas, który przy tym zyskują – to wszak pieniądz.

Kancelaria prawna Urszuli Zajko w Białymstoku to miejsce przyjazne dla firm, w którym znajdą Państwo nieocenioną pomoc i fachowe doradztwo w obszarach prawa gospodarczego, które wiążą się z Państwa działalnością. https://urszulazajko.pl/

1337 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39