Prognoza pogody na nabliższy tydzień: będzie ciepło i deszczowo

2013.04.29 00:00
Majówka, podobnie jak pierwsza połowa miesiąca zapowiadają się obiecująco. Na termometrach zobaczymy wartości sięgające 20° i więcej. Najcieplejsze będą pierwsze dni maja.
Prognoza pogody na nabliższy tydzień: będzie ciepło i deszczowo
sxc.hu

W poniedziałek pierwsza połowa dnia będzie pogodna, natomiast już po południu możemy spodziewać się pochmurnego nieba oraz przelotnych opadów. Temperatura będzie przyjemna, słupek rtęci w południe wskaże 16°C, natomiast w nocy 7°C.

We wtorek nastąpi nieznaczne ochłodzenie. Temperatura będzie oscylować wokół 13°C. Niestety synoptycy również zapowiadają zachmurzenie oraz opady deszczu.

Weekend majowy

W środę, 1 maja pogoda nieco się polepszy. Niebo będzie pochmurne, ale nie powinno padać. Termometry wskażą 15°C.

Czwartkowa pogoda będzie idealna na urlopowy wypoczynek. Będzie pogodnie, synoptycy nie przewidują opadów na ten dzień. Temperatura będzie wyższa - w najcieplejszym momencie dnia wyniesie 17°C.

Niestety na piątek i sobotę synoptycy prognozują przelotne opady deszczu, a nawet burze. Temperatura w tych dniach będzie najwyższa, słupki rtęci będą wskazywać od 21°C do 23°C.

Niekorzystny biomet

Dzisiaj na Podlasiu będziemy odczuwać chłód. Ze względu na obecność dwóch frontów atmosferycznych powietrze nad Polską będzie wilgotne. Warunki biometeorologiczne w całym kraju będą niekorzystne, więc pogoda będzie źle wpływać na nasze samopoczucie.

Małgorzata Cichocka
24@bialystokonline.pl

1668 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39