Projektowanie graficzne – New Vision Białystok

dodane dnia: 2017-04-19 przez: New Vision s.c. Grzegorz Piesiecki, Łukasz Karwowski
Termin promocji: 2017-04-19 - 2027-04-19
Projektowanie graficzne to w dzisiejszym świecie reklamy, ze względu na mnogość formatów reklamowych, pojęcie bardzo szerokie. Wyznacznikiem projektowania w naszej agencji reklamowej jest dbałość o najwyższą estetykę i realizacja zadania wg wytycznych Klienta. Grafika użytkowa, którą tworzymy, jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach i opracowywana w oparciu o unikalne, oryginalne koncepcje.

Projektowanie graficzne – dla nowych i doświadczonych firm

W pracowni New Vision bardzo często przygotowujemy reklamę od podstaw, czyli od koncepcji i projektowania. Oto nasze propozycje, które aktualnie obejmuje promocja https://nowoczesnareklama.eu/oferta/studio-graficzne/projektowanie-graficzne/
To istotny element w codziennej pracy naszej agencji. Nasi graficy zajmowali się projektowaniem właściwie wszystkich istniejących formatów reklamowych, od wizytówek i ulotek po wielkopowierzchniowe billboardy i megaboardy.

Swoją ofertę kierujemy do:
- młodych przedsiębiorstw – zajmujemy się projektowaniem kompletnych systemów identyfikacji wizualnej dla firm (typografia, logotyp, Księga Znaku);
- istniejących firm – realizujemy zlecenia na materiały reklamowe zgodne ze stosowanym już w danym przedsiębiorstwie kodeksem wizualnym. Oferujemy projekt i druk materiałów poligraficznych oraz wszystkie najpopularniejsze formaty reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Naszym klientom proponujemy wygodę w postaci kompleksowej obsługi zlecenia: projektowanie graficzne, wykonanie, montaż (i ew. konserwacja).

Projekty dekoracyjne

Polecamy również projekty dekoracji wnętrz naszego autorstwa. Realizujemy w tym zakresie zlecenia dla przestrzeni komercyjnych (ozdabianie wnętrz pomieszczeń handlowych, usługowych, biur itp.) oraz wykonanie dekoracji do pomieszczeń domowych – fototapety, designerskie naklejki na ściany, ozdabianie mebli.

Bez względu na rodzaj zlecenia, nasza agencja reklamowa New Vision zrealizuje je w zgodzie z Twoimi wytycznymi oraz z najwyższą, profesjonalną starannością.

1405 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39