Projektowanie ogrodów Białystok - ACER Ogrody

dodane dnia: 2021-12-22 przez: ACER Konrad Wójcik
Termin promocji: 2021-12-22 - 2031-12-22
Zaprojektować ogród tak, by spełniał oczekiwania jego użytkowników, przez lata nie wymagał poprawek oraz by jego codzienna pielęgnacja nie angażowała w zbyt dużym stopniu - to ważna kwestia zwłaszcza dla osób, które chcą wypoczywać na świeżym powietrzu przy własnym domu, ale nie lubią lub nie mają czasu na systematyczne prace ogrodnicze. W takim przypadku zaplanowanie rozmieszczenia ścieżek, rabatek i poszczególnych roślin warto zlecić architektowi zieleni. Projektowanie ogrodów i późniejsze działania według założeń przygotowanej koncepcji docenią również osoby, dla których pielęgnacja przydomowej zieleni to hobby i jeden ze sposobów na przyjemne spędzanie wolnego czasu.

Ogród na miarę Twoich potrzeb

Projektowanie ogrodów to odpowiedzialne zadanie, dlatego wskazane jest, by powierzyć je osobie, która zajmuje się tym profesjonalnie. Dlaczego? Z doświadczenia wiemy, że przygotowanie dokładnej koncepcji zagospodarowania tej części posesji jest dla Klienta wręcz oszczędnością. Pomysły na papierze można bez problemu zmieniać. Zmiana tych już zrealizowanych to dodatkowe, często niemałe, koszty.

Tworzenie koncepcji zagospodarowania terenów zielonych: zarówno tych małych, przydomowych, jak większych, tworzonych na zlecenie na przykład instytucji – takich zadań podejmujemy się od lat. To sprawia, że oprócz odpowiedniego wykształcenia i teoretycznej wiedzy mamy też duże doświadczenie. Wiemy, jak ważne w przypadku tego typu działań jest zastosowanie nowoczesnych i wygodnych dla użytkownika rozwiązań oraz takie zaplanowanie poszczególnych elementów, by tworzyły całość zgodną z aktualnymi trendami. Wiemy też, że priorytetem jest wsłuchanie się w potrzeby i oczekiwania Klientów. Dlatego naszą pracę zawsze rozpoczynamy od kilku spotkań z inwestorem, na których omawiamy wszystkie istotne w danym przypadku kwestie oraz analizujemy teren i wykonujemy pomiary.

Krok po kroku. Zleć nam całościowe projektowanie ogrodów

Przedstawiamy Klientowi przynajmniej dwie propozycje zagospodarowania terenu, planowanej roślinności oraz rozwiązań dotyczących nawodnienia i oświetlenia, a także materiałów, które mają być użyte do budowy ścieżek, podjazdów czy małej architektury. Na tej podstawie przygotowywany jest konkretny ostateczna koncepcja – w zależności od wybranej opcji współpracy w postaci szkiców lub wizualizacji 3D. Po naszej stronie leży też przygotowanie pełnej dokumentacji technicznej oraz kosztorysu. Jeśli Klient ma takie życzenie, zajmujemy się również założeniem zaprojektowanego przez nas ogrodu oraz jego późniejszą, systematyczną pielęgnacją.

Zapraszamy do współpracy.

924 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39