Prace wysokościowe Białystok - MIKI Podnośniki

dodane dnia: 2017-06-06 przez: MIKI Ireneusz Fiedoruk
Termin promocji: 2017-06-06 - 2037-06-06
Wszędzie tam, gdzie mowa o pracach wysokościowych, zaangażuj do ich wykonania firmę MIKI Podnośniki. Nasza oferta jest niezmiernie rozbudowana i obejmuje wiele branż. Pracujemy na budowach, przy pracach interwencyjnych, montujemy reklamy, odśnieżamy dachy – a to to tylko część naszego repertuaru prac alpinistycznych.

Prace wysokościowe – gdzie spotkasz naszą ekipę?
Z godnie z prawem czynienia z pracą na wysokościach mamy do czynienia w przypadku działań już na poziomie 1 m nad powierzchnią ziemi lub podłogi. W praktyce z reguły pracujemy na o wiele większych wysokościach.

Obiekty, na których prowadzone są z definicji prace alpinistyczne, to:
- konstrukcje budowlane – mowa tu o budynkach:
* prywatnych jedno- oraz wielorodzinnych,
* sakralnych (świątynie, miejsca kultu),
*przemysłowych (hale, magazyny, zbiorniki, silosy).
- mosty i kładki.

Dostęp do ww. obiektów jest możliwy przy użyciu:
- podnośników koszowych (zwyżek),
- drabin,
- lin alpinistycznych,
- rusztowań.

Więcej o pracach wysokościowych https://mikipodnosniki.pl/prace-wysokosciowe/

Wycinka drzew, odśnieżanie dachów, montaż reklam

Jesteśmy obecni również poza typowo miejskim obszarem, wszędzie tam, gdzie wymagane są prace przy wycince drzew o charakterze interwencyjnym (likwidacja zagrożeń dla pieszych lub ruchu drogowego). Usuwamy całe drzewa lub ich fragmenty (gałęzie, konary) tam, gdzie stanowią one zagrożenie.

Zimą z kolei zajmujemy się odśnieżaniem dachów na budynkach, gdzie pokrywa śnieżna i sople lodowe zagrażają konstrukcji budynków i bezpieczeństwu przechodniów. Warto dodać, że przepisy prawa zobowiązują właścicieli posesji do dbania o odśnieżanie i usuwanie sopli, więc zaniedbania mogą nie tylko być niebezpieczne, ale i karane grzywną.

Pomagamy też reklamodawcom, którzy często zamawiają u nas usługę montażu reklam (banerów, bilbordów, liter przestrzennych i innych dużych formatów). Z naszej oferty w tym zakresie korzystają białostockie centra handlowe, agencje reklamowe, mikrofirmy i przedsiębiorstwa z sektora MSP.

W każdym z powyższych przypadków używamy oprzyrządowania alpinistycznego najwyższej jakości oraz procedur i dodatkowego sprzętu, wymaganych ogólnymi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wysokie standardy w pracy na wysokościach

Czego oczekiwać od firmy, wykonującej prace alpinistyczne? Przede wszystkim niezwykłej dbałości o bezpieczeństwo i stan techniczny sprzętu – od tego zależy bowiem nie tyle jakość pracy, co życie i zdrowie naszych pracowników i osób postronnych
Wymagamy dużo od naszego wyposażenia, ale jeszcze więcej od siebie. Prace alpinistyczne to dla nas nie zwyczajna usługa, ale często wyzwanie, któremu, żeby podołać, musimy opracować strategię i taktykę postępowania. Dlatego możesz być pewien: zawsze staniemy na wysokości (a nawet powyżej wysokości) każdego zadania.

Zapraszamy do kontaktu klientów firmowych, prywatnych i instytucjonalnych z Białegostoku i okolicznych miejscowości https://mikipodnosniki.pl/kontakt/

1592 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39