Projekty ogrodów Białystok - ACER Ogrody

dodane dnia: 2021-12-22 przez: ACER Konrad Wójcik
Termin promocji: 2021-12-22 - 2031-12-22
Etapu zaprojektowania i dokładnego zaplanowania poszczególnych elementów ogrodu nie należy pomijać podczas aranżowania nawet niewielkiego terenu. Tę część prac warto zlecić specjaliście również wtedy, gdy właściciel posesji ma doświadczenie w poszczególnych przydomowych pracach.

Porządkowanie przestrzeni

Dlaczego? Architekt zieleni nie tylko zapyta o oczekiwania dotyczące ogrodu, ale też skonfrontuje je z możliwościami, jakie daje konkretna działka. Pomoże odpowiednio wykorzystać ukształtowanie terenu (np. na wzgórzu zaplanuje skalniak), dobrać takie rośliny, którym będzie odpowiadała gleba oraz warunki nasłonecznienia na danej działce, a także rozmieścić je tak, by stworzyć miejsce uporządkowane, w konkretnym stylu i zachęcające do wypoczynku.

Tworzymy projekty ogrodów zgodne z oczekiwaniami Klientów

Wykonanie projektu to wygoda, gdyż pozwala już na etapie planów zobaczyć, jak ogród będzie wyglądał po posadzeniu roślin, ale też przewidzieć koszt całości.

Nasza usługa obejmuje trzy etapy:

Etap pierwszy – przygotowanie koncepcji zagospodarowania terenu, czyli ustalenia dotyczące poszczególnych elementów w danej przestrzeni: ogrodzenia, nawierzchni, małej architektury itp. W tym czasie podpowiadamy najkorzystniejsze rozwiązania, inspiracje, przedstawiamy dwie propozycje zagospodarowania terenów zielonych na posesji.
Etap drugi – dobór roślin. Tu – w zależności od wyboru opcji usługi (standard lub premium) przygotowujemy tradycyjny projekt albo model 3D wraz z wizualizacją przyszłego ogrodu z lotu ptaka oraz wirtualnym spacerem. Na tym etapie planujemy też między innymi oświetlenie, nawierzchnię.
Etap trzeci – przygotowanie ostatecznej koncepcji. Przygotowujemy listę wszystkich potrzebnych roślin, wykonujemy wizualizację altany oraz ogrodzenia. Na życzenie możemy stworzyć koncepcję oczka wodnego, zagospodarować skarpy, zniwelować duże różnice w terenie.

Aby powstało miejsce, gdzie domownicy z przyjemnością będą wypoczywać, potrzeba dużo starań. Dlatego dokładnie wysłuchamy Twoich oczekiwań i przedstawiamy kilka koncepcji. Możemy wykonać również wizualizacje 3D oraz wirtualny spacer – tak, byś miał dokładne wyobrażenie, jak w przyszłości ma wyglądać Twoja posesja.

Zapraszamy do współpracy

Wykonane przez Acer Ogrody projekty ogrodów zarówno w Białymstoku, jak i w innych miejscowościach prezentujemy na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do ich obejrzenia i skorzystania z naszych usług.

1038 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39